Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jók ezek az alkatrészek a...

Jók ezek az alkatrészek a gitáromra?

Figyelt kérdés

A gitárom : Cort cr100 BK


Az alkatrészek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ja és még valami: a pickup fedők nem rontanak/változtatnak a hangminőségen?


a válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 30. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A coveren kívül... A többi miért kell? Van gyárilag koptatód, van jack alátéted, mindened. Minek lecserélni?
2013. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pu. keret van, felesleges

Pu. váltó sapka azt még esetleg megértem ha cserélni akarsz, bár szerintem nem sok értelme van, amúgy is kicsit szétnézel neten 200 forintért van ugyanilyen.

Jack tálca úgy ahogy van felesleges

Koptatód van gyárilag, meg ha mégis kell van olcsóbban is

Pu. cover meg: visszavesz a hangszedő jeléből valamennyit, de jelentős változást nem okoz.

2013. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

???

Mi a fene értelme van rákölteni 20 ezer forintot a gitárodra, hogy utána az égvilágon semmivel se legyen jobb????

Ekkora baromságot még életemben nem hallottam.

Ennyi pénzből vehetnél egy tisztességes híd hangszedőt.

2013. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy MÁSIK GITÁRT akár. Előzőnek teljesen igaza van
2013. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lennének jók, mert ez mind Gibson és annak klónjaihoz van és nem hinném, hogy a Cort méretben, csavarhelyekben, stb. megegyezik ezekkel.


Amúgy meg igazuk van, az ilyen optikai tuning tényleg csak nagyon fanatikusoknak való, a gitár értékén semmit nem fog javítani, ha el akarod adni, a pénzt meg jobb minőségú hangszerre vagy másra fordíthatnád.

2013. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!