Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most elkezdjek dobolni vagy...

Most elkezdjek dobolni vagy ne? 14/l

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 0. napon FEZEN en. Ez volt az első koncertem. Volt egy lánybanda akik sokat hangoltak ami alatt belegondoltam abba hogy elkezdjek e dobolni. Zenei érzékem nem sok vagyis nem fedeztem fel magamban ilyet, viszont tök buli lenne. De ha már dobolnék akkor akarnék otthonra egyet. Azzal az a baj hogy nincs pèhnzem rá és nem is férne be a lakásba........gitár beférne de nem gitározni akarok hanem dobolni. Szerintetek?

2013. aug. 1. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés. "az a baj hogy nincs pèhnzem rá és nem is férne be a lakásba" Etttől kezdve nem tudsz elkezdeni dobolni... Max, ha elmész tanárhoz, de gyakarolni akkor sem tudsz.
2013. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:((
2013. aug. 1. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak elektronikus/elektromos dobok is, azok kisebb helyet foglalnak, az anyagiakról pedig, hogy használtan is lehet marha jó felszereléseket találni (mi nemrég hoztuk el az enyémet, 14/L). Esetleg ha karácsonyi/szülinapi ajándéknak kéred, vagy gyűjtögetsz és megkéred a szüleidet h egészítsék ki... Az tény, ha zenesuliban tanulsz az sok dolgot megkönnyít. Már csak olyan szempontból is, hogy mielőtt még beszereznél egy konkrét dobfelszerelést, ki tudod próbálni magad, hogy valóban élvezed-e, tényleg akarod-e és nem csak kidobsz x pénzt :)
2018. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!