Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zanzibártól a szerelemről...

A zanzibártól a szerelemről szó se volt c. dalnak hogy van a gitár pengetése?

Figyelt kérdés
részletesen magyarázzátok el vagy a videót se bánom

2013. aug. 1. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Föl-le-föl-le-föl-le.
2013. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
-.- de a komplett húronként pengetésre
2013. aug. 1. 14:54
 3/19 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy.

Füled nincs?

2013. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
először megpengeted az egyik húrt, amelyikkel kezdődik. aztán folytatod a következővel. később a következő húrt pengeted, aztán pedig az azutánit. most jön az előző, aztán megint a következő, majd vissza a másodikként pengetettre, aztán jöhetnek a szélső húrok. később a következő húrt pengeted, aztán pedig az azutánit. most jön az előző, aztán megint a következő, majd vissza a másodikként pengetettre, aztán jöhetnek a szélső húrok. aztán most megint jöjjön az első húr, majd a középső kettőt egyszerre. később a következő húrt pengeted, aztán pedig az azutánit. most jön az előző, aztán megint a következő, majd vissza a másodikként pengetettre, aztán jöhetnek a szélső húrok.
2013. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
jó haggyuk gondoltam hogy itt normális válaszra nem számíthatok
2013. aug. 1. 20:59
 6/19 anonim ***** válasza:
Annak előfeltétele, hogy normális kérdést tegyél fel.
2013. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ja én bocs nem tudom ebbe mi a nem normális
2013. aug. 2. 08:03
 8/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy teljesen értelmetlen és fölösleges, meg eleve nem is érti senki, hogy milyen választ vártál volna.

Hogy valaki az egész számban húronkènt, hangonként leírja, hogy fel vagy le pengess?

Ha ennyire nincs füled és kitartásod se, még ma hagyd abba a gitározást.

Köszönjük.

2013. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Elmondanám de te ezt biztos nem érted mert a dalban egy pengetés megy végig a refrénen kívül és körülbelül 15 pengetés van hát hallod ezt leírni nagyon kifárasztó lehet és amúgy aki gitározik és tudja a számot akkor az letudja írni de látom te csak a gépezéshez értesz...
2013. aug. 3. 10:46
 10/19 anonim ***** válasza:
hidd el, több munka leírni, mint meghallgatni és leutánozni. Biztos vagyok benne, hogy nem próbáltad meg, hanem elvárod hogy más tanulja meg helyetted. Ha le lenne írva, akkor meg lenne egy másik hülye kérdésed. így megy ez
2013. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!