Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csáki András milyen gitáron...

Csáki András milyen gitáron játszik?

Figyelt kérdés

Gondolom többfélét is használ, (bár nem biztos), szóval több félét is várok, pl most ezt a videót néztem, itt milyen van nála?:

http://www.youtube.com/watch?v=XhydSHUfrIA

És kb milyen értékű? Szerintem nem egy sorozatgyártmány gondolom egyedileg készült, de ki készíthette?



2013. aug. 2. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Klasszikus gitárt :D Sajnos így külsőre nehéz megállapítani. Ára pedig 300 000 és 3 000 000 közti is lehet.
2013. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Naná, hogy klasszikus, ez mindenkinek egyértelmű. :)


Japán Kohno mestergitár.

[link]


Az éra akár lehet 10millió is, a készítés évétől és a modelltől függően.

2013. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, klasszikus :D meg nem is arra gondoltam, hogy látásból valaki megállapítja, hanem hogy sokan ismerik azért személyesen is, hátha valaki tudja hogy mit használ:) Köszönöm a válaszokat:D
2013. aug. 2. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kellett se ismerni, se tudni, én se tudtam.

Az ember felmegy a honlapjára, ott vannak a fotók.

Kiválasztja azt, amelyiken a legnagyobb a gitár hanglyukja, a legközelibb kép.

A hanglyukon át általában lehet látni a gitár belsejébe ragasztott cimkét, csak ki kell világosítani a képet.

Mindjárt ott van a "Kohno" szó.


Ennyi. Kb. 2 perc alatt bárki megcsinálhatta volna.

2013. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam róla, hogy elég gyakran váltogatja a gitárjait, mivel sok versenyen nyer gitárt, ezért ilyen 2-3milliós kategóriában több gitárja van. Ezért kérdeztem, mert lehet hogy az egyikkel fotózkodik, de hogy versenyre másik gitárral megy legszívesebben, mást használ.
2013. aug. 2. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez valóban lehet. Bár nem hinném, hogy egy sokmilliós gitárt fotózkodáshoz tartana egy gitárművész. :)
2013. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem fotózkodáshoz tart, de ha van 6-8nyereménygitárja, egyenként 2-3millió forint értékben, lehet nem könnyű eladni őket :D kidobni meg nem fogja


köszi amúgy a választ, ez, hogy fotóról keressek utána, nem jutott volna eszembe, úgyhogy hasznos volt. Gyanakodtam a Kohnora, de nem találtam róla mást. Szóval köszönöm, és igazad van

2013. aug. 2. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!