Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Bastille című együttes...

A Bastille című együttes egyik számának címe Laura Palmer. Ki ez?

Figyelt kérdés
Nos, tudom,hogy volt egy Laura Palmer nevű kitalált szereplő egy sorozatban,de én arra lennék kíváncsi,hogy a Bastille nevű együttesnek mi köze van Laura Palmer-hez. Vagy az a Laura Palmer a sorozatszereplő is egyben? Fontos lenne.

2013. aug. 2. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A Twin Peaks című sorozat az alapja/inspirálója a zenének, a klipben is megjelenik egy olyan elem ami a sorozatban szereplő Laura Palmer gyilkosára utal.

2013. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :3 csak el nem tudtam képzelni,hogy Laura Palmer hogy jön a Bastille-hoz, de köszi
2013. aug. 3. 09:16
 3/3 laurapalmer válasza:
A Bastille énkesének(Dan Smith♡) kedvenc sorozata a Twin Peaks és él-hal a filmekért és a zenéért és Laura Palmer tragikus története megfogta és írt róla egy dalt.
2013. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!