Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Acohol - Rockhimnuszhoz...

Acohol - Rockhimnuszhoz hasonló zenék?

Figyelt kérdés
Rock forever!

2013. aug. 2. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

T.Cs. (alap)

Kerozin: összes✌

Ac/Dc: nem magyar

Egységes fejbőr

Hooligans

Ganxsta Zolee

Ezek magyarok (Kornhoz (bár vannak jó számai) hasonlókat nem szeretem annyira szóval olyat nem nagyon tudok mondani bocsi! :D Én lány vagyok, és nekem ezek jönnek be a magyar rockból remélem segítettem) :D

╔══╗

║██║

║(O)║♫ ♪ ♫ ♪

╚══╝

▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █

Min- - - - - - - - - - - -●Max

2013. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a kommentet!

Hát én ismerek rock zenéket, vérbeli rocker vagyok (legalábbis annak érzem magam). Én kifejezetten olyan zenét keresnék, aminek az a mondanivalója hogy a rock örök és elpusztíthatatlan, csak ezt valamiért nem írtam le a kérdésnél. Fura, úgy emlékeztem hogy leírtam, de nem. Így félreérthető lett a kérdés.

Azért köszönöm a kommentet, még ha ismerem is az összes előadót akiket felsoroltál!

2013. aug. 24. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen sejtetem h ismerni fogod őket ha tényleg vérbeli rockos vagy. Bocsi h nem tudtam olyat mondani amilyet szerettél volna! :/ Ha ennyit tudsz nem tudnál ajánlani nekem párat? :)
2013. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!