Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az a real trill music (RTM)?

Mi az a real trill music (RTM)?

Figyelt kérdés
műfaj?

2013. aug. 2. 19:59
 1/8 anonim válasza:
100%
Egy zenei kiadó. Mr.Busta,magyar rapper alapította. Olyan,mint mondjuk a Hollywood-i filmek elején a 20th century.
2013. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi értem mostmár
2013. aug. 2. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Konkrétan micsoda? A magyar rap selejtraktára.
2013. szept. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
76%
A 3.nak csak annyi hogy nagyon nincs igazad és !!média nélkül!! érj el milliós klippeket pl. Páva dal mindenki azt fújta most meg a Mutatom a fukkot pörög nem úgy mint Curtis vagy Majka akiket a tévéből ismertél meg ( és ezzel nem szoltam be semeiknek abár nekem 8 hogy ezt minek veszik) , azért ennyi mert nem vagyok kertész hogy gyökerekkel foglalkozzak... ;)
2014. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
A Youtube nézettség nem túl mérvadó, nem is értem, miért vannak annyira nagyra vele. A szar is ehető - ne feledjük, több millió légy nem tévedhet.
2014. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lewis0817 válasza:
74%
Ez a "média nélkül milliós nézettség" szöveg akkora baromság. Ma a 21.-ik században az internet világában ha feltöltesz valamit hamarabb eljut az emberekhez mintha a VIVA TV-n vagy máshol menne orrba szájba. És egyébként a Youtube nézettség valóban nem mérvadó hiszen ha kétszer rákattintasz a videó linkre már hozzá adja a megtekintések számához a kattintást.
2014. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Akinek nem jön be az RTM az hallgasson Janicsák Vecát és közbe egyen ge..t !

Ha te abba a csoportba tartozol akik a tv2 meg az rtl által kreált műszar celebeket hallgatják akkor tapsold meg magad tatám.

És ha ti vagytok többen az nem azért szomorú mert sérti az egómat hanem mert azt bizonyítja, hogy ebben az országban sok a befolyásolható fogyi adózórobot akiknek még azt is meg tudják mondani, hogy milyen zenét szeressen, úgy, hogy észre sem veszi.

2015. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, hogy az Reál Thrill Fc - a Spanyol Nyolcadosztály utolsó helyezett focicsapata :DD amúgy sztem fociban tényleg ezen a helyen lennének!!
2015. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!