Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítség kéne milyen számok...

Segítség kéne milyen számok vannak még? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Green day számokat keresek 21 guns on és a Basket Case n kivűl miket tudtok??

Korn számokat is keresek a Word up on kívül miket tudtok?



2013. aug. 3. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok beszólni, de ha 2 számot ismersz tőlük, akkor miért vagy Green Day csajszi? Amúgy meg: YOUTUBE
2013. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, a leghíresebb/legjobb dalaik ezek:


Going To Pasalaqua, 2000 Light Years Away, Longview, Welcome To Paradise, She, When I Come Around, Hitchin' A Ride, Time Of Your Life, Minority, American Idiot, Jesus Of Suburbia, Holiday, Boulevard Of Broken Dreams, Give Me Novacaine, Letterbomb, Wake Me Up When September Ends, Homecoming, Whatsername, When It's Time, 21st Century Breakdown, Know Your Enemy, East Jesus Nowhere, Little Girl, American Eulogy, Nuclear Family, Stay The Night, Let Yourself Go, Oh Love, Stray Heart, X Kid, Dirty Rotten Bastards, 99 Revolutions, The Forgotten. :D

2013. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* az előző előtti vagyok
2013. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Green Dayt már leírták, a Korntól meg a Freak on a Leash-t meg a Twisted Transistort tudom ajánlani, mert am nem nagyon ismerem/hallgatom őket.
2013. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért agyok green day csajszi mert a barátom(pasim) igy nevezett el mert a greendaytől tanultam megaz elso számokat gitárom tavaly és azóta úgy hív
2013. aug. 3. 20:26
 8/10 Userr666 ***** válasza:
Korntól hallgasd meg a see you in the other side albumot.Nekem az a kedvencem hasonló számok vannak rajta mint a word up.
2013. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy... szívesen. Mindenki nevében, kedves "Green Day csajszi". :P
2013. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Korn: Good god, Got the life, Never never, Frek on Leash, Clown,Shoots and Ladders, Creep (bár ez feldolgozás eredeti:Radiohead)
2014. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!