Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szép a hangom? Nagyon regota...

Szép a hangom? Nagyon regota eneklek. De bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

van egy oldal.oda szoktam feltolteni.

[link]

Erre a profilomra.Ha kerdeznetek miert beszelek jo angolul azert mert 6 éve kint élek,és felig angol vagyok.


17/L

Avril lavigne -Smilét ne hallgasáttok. :)



2013. aug. 3. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre picit orrhangod van. És amikor magas hangokat kell énekelni, nem valami tiszta a hangod... De amint látom sok lájkot és kommentet, kapsz szóval nem igazán értem miért vagy bizonytalan.

Szerintem gyakorolj még többet ha ennyire szeretsz énekelni, van benned lehetőség.

A Princess of China-ban nagyon tetszett az az OooHhhh részed. De valahol annyira elváltoztatott vékony hangon énekelsz, hogy nekem nem tetszik emiatt.

Viszont a See you again-nál az elején nagyon tetszik a hangod, bár itt is érzékelem az orrhangot (mintha be lenne dugulva az orrod).

A Smile-t miért ne hallgassuk? :D Nem is olyan rossz, mert itt nem énekeltél olyan baromi magas hangon.

A One In A Million egész szép lett, de tényleg figyelj a magas hangokra, nem elég tiszták... És a háttér hang kicsit zavaró volt.

Bocsi, hogy az Amaranth-ról nem írtam, de nem ismerem.

2013. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem engeded ki a hangot, ebből így nem lehet mit mondani, egyik másik helynél olyan mint ha csak dúdolásznál mosogatás közben :D

Lehet hogy megérné foglalkozni vele, de ez még kevés ahhoz hogy valaki értékeleljen

2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 naomi patricia válasza:
Borzasztó!! Ne hagyd abba... tudod, lehet még belölled énekes!
2013. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szolfézs tanár, de ez hozzám képest jó, szóval...:D
2013. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az első kommentelővel egyet értek :)

Szerintem szép hangod van, szóval ne add fel! Amúgy , sose add fel az álmaid :)

2013. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!