Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rémlik valami pop-os Ossian-sz...

Rémlik valami pop-os Ossian-szám. Mi a címe, ha létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm:)

Ja és ha meg nem tudtok ilyenről, akkor meg légyszi azt írjátok!!:) Vagy olyan számot esetleg tőlük, ami '90-es években, 2000-es évek elején sokat ment a rádióban:)

Előre is köszi, ha írtok:)



2013. aug. 5. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Ossian mindig klasszikus heavy metalt játszott, soha nem írtak popos számokat. Sajnos a rádiók sem játszották a dalaikat, annak idején sem.

Mindenesetre a legnépszerűbb számaik itt vannak, hátha megtalálod, amit keresel:

http://www.youtube.com/watch?v=gmRe8rVSeEo&list=PLDdKo10Hywn..


Nem lehet, hogy a Wellington együttesre gondolsz, ami Paksi Endre szólózenekara volt a 90-es évek második felében? Azzal a zenekarral születtek valamivel poposabb témák, ezt a számot viszonylag többször lehetett látni a tévében is:

http://www.youtube.com/watch?v=yGRSpGvFAZc

2013. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem:) De mintha lett volna vmi; de akkor ezek szerint nem:) Köszönöm , ment a zöld!!:) Akkor lehet, hogy csak meg akartam nézni?:) Na jó, akkor meglesem majd a legismertebb számaikat:) Am azt hittem, azért is "raktam párba" magamban az Oasis-sal, mert volt Ossianból is valami olyan; de akkor nem:) Csak a nevük miatt:) Pedig azt hittem ment vmi Ossian a Sláger rádión anno:D
2013. aug. 5. 22:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja am, mégegy:) Erről a Wellington együttesről most hallok először, lehet, hogy majd az ő számaik között is szétnézek:D Am tényleg thx:):)
2013. aug. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!