Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg van aki ilyen drágán...

Tényleg van aki ilyen drágán megveszi a Bakelit lemezeket?

Figyelt kérdés

Auróra: Viszlát Iván Ex/VG+ 5000ft

Ramones: End Of The Century VG/VG 4000ft

Sex Pistols: The Great Rock 'N' Roll Swindle Ex/Ex 4000ft

Toy Dolls: A Far Out Disc Ex/Ex 5000ft

Toy Dolls: The: Dig That Groove Baby Ex/Ex 5000ft

U.k. Subs: Motivator Ex/Ex 5000ft


Ezek LP-k. Főként hozzáértők véleményére vagyok kíváncsi (de am mindenkiére is) hogy ezek a lemezek megérnek-e ennyi pénzt. A jelzés borító/lemez.


2013. aug. 6. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Van az drágább is , eredeti Motörhead '80 angol nyomású bakelit 25-30 ezer forintot ér ma.
2013. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezek közül egyik sem Motörhead. Ezek amik fel vannak sorolva megérik ennyi pénzért ?
2013. aug. 9. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a külföldi albumok indiai nyomásúak, akkor drága, de ha angol vagy holland vagy egyéb nyugat-európai esetleg USA, akkor tűrhető.

A viszlát Iván melyik borítós? Én a fekete tasakos változatot (NM/NM) 4000-ért rendeltem 'boltból' nem magánszemélytől, de a fehér változat ritkább, meg van még egy még ritkább (ha jól emlékszem piros), amit tizenvalahányezerért vittek el.

2013. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fehér borítós
2013. aug. 9. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
a Japán nyomású viszont tényleg aranyárban van
2013. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LeviGotFingered válasza:
Ezek ennyiért egyáltalán nem drágák, persze a kondíciótól is függ.
2014. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeviGotFingered válasza:
Ami meg a Japán nyomású vinyleket illeti, ebayen láttam az első 6 Iron Maiden albumot 70-80 ezer forintért, ami darabárban elmarad bőven a fent említett Motörhead lemeztől, de hangminőségben jobb. Hogy ezek mennyibe kerülnek az eredeti kiadásban, abba bele se merek gondolni. Mindenesetre elfogadnám ezt is azt is.
2014. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!