Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Rádió 1 reklámjaiban amikor...

A Rádió 1 reklámjaiban amikor a Disco Shit-et hírdetik, sok zenéből bevágtak egy KICSI részt (épp ezért telefonnal nem tudom felvenni és megnézni a címét). Az kellene aminek a refrénjét csak trombita adja. Pörgös, pattogós?

Figyelt kérdés
??
2013. aug. 6. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

"Disco Shit-et"


:D :D :D

Napi fail.

2013. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért hogy írják? Am a válsz?? nem tudod?? :(
2013. aug. 6. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
xD ez kamu kérdés...
2013. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mi? nem nem az. Van egy trombitálós zene amit akkor játszanak mindíg amikor a disco shitet reklámozzák a rádió 1-en. biztos hallotátok már. (am nem tudom miért nem értitek, a kérdőjel azért van a végén mert másképp nem engedte elküldeni a KÉRDÉST, és tudom h a disco shit-et nem így írják de nem tudom h kell, szal valaki válaszolnhatna már nekem nem csak úgy h leszól. Am azt is megírhatjátok h kell írni a shit-et ha ennyire zavar benneteket)
2013. aug. 7. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi. Nem akartalak megbántani. Amúgy sztem az "hit" akar lenni. A shit=fos, széklet :D [link]


Amúgy a kérdésedre nem tudok válaszolni. és sztem nem is sokan tudják. Amúgy ha linkelnéd akkor több lenne az esélye, hogy érkezik válasz. Kicsit lehetnél türelmesebb is, már láttam hogy egy másik kérdésben kiraktad, belinkelted a kérdésed és sürgeted az embereket arra h válaszoljanak... :)

2013. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ha még él a kérdés, Federico Scavo & Andrea Guzzoletti - Strump (Original Mix)

én is sokáig kerestem : )

2014. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aki nevet a disco shit kifejezesen elegge buta lehet angolbol, mivel a shit-tet itt a "cucc/anyag" nak kell forditani :)
2017. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!