Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ossian-osok! Mi a kedvencetek...

Ossian-osok! Mi a kedvencetek tőlük? Mi a vélemény az új albumról?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sok kedvencem van, viszont a Külvárosi Álmok az, amit hallgatva libabőrös lettem. Azért mert olyan király.

Az új album szerintem jó lett, a Ha Te Ott Leszel.Velem, a Fogadd El Magad és a Miénk A Pálya a kedvencem róla. )



2013. aug. 8. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó lett az új lemez, az Árnyékból a fénybe album óta ez sikerült a legjobban. Jót tett nekik, hogy most kicsit többet vártak két album között és tényleg a legjobb ötleteiket gyűjtötték össze. Nekem a Ha te ott leszel velem a kedvencem róla.


Szerintem a legjobb albumaik az Acélszív, az Ítéletnap, a Fémzene (a kicsit gyenge hangzás ellenére szinte a legjobb dalaik azon a lemezen vannak!), a Titkos ünnep... ezeken annyi jó szám van, hogy nem tudnék egyet kiemelni. :)

2013. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minden számot imádunk, az Ossian az Ossian.

Amúgy nekem is a Végzetem a kezdettől, a Ha Te ott leszel velem, A Tűz jegyében.

2013. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a Rock katonai
2013. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Tűz jegyében nagyon király album. Ha Te ott leszel velem és Szakítópróba a legjobb róla.

L

2013. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kedvenc albumaim az Ítéletnap, Emberi dolgok,Fémzene,Titkos ünnep,A tűz jegyében. A Szabadság fantomjától az az lesz a győztesig egy kicsit sablonosak voltak az albumok, 1-1 pár szám kivételével egykik se tetszett, de a Tűz jegyében az egyik kevencem. Jól tették ha egy kicsit több időt vártak vele.
2015. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!