Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus gitárt...

Milyen akusztikus gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Éppen elszeretnék kezdeni gitározni,csak hát nem tudom hogy hol kezdjem a gitár vásárlást.tudnátok mondani olyan olcsó, de mégis nem gagyi(gondolok itt az "osan"-os akusztikus gitárra)akusztikus gitárt?

2013. aug. 8. 23:21
 1/5 Userr666 ***** válasza:
38%

hangszerdiszkonton nézd meg

én ott vettem 22kért és nagyon jó a hangja jó anyagból készült kézreesik

kezdőknek tökéletes

sajnos az már nincs amilyet én vettem de itt egy hasonló

[link]

2013. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

08-as pl., kezdésre bőven jó vagy akár elektroakusztikusuk is van bő egy ezressel drágábban.

2013. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soundstation-t semmiképpen nem vennék, az elég alja.

Az a zerdo-féle, amit az előzőlinkelt, nekem szintén nagyon gyanúsan olcsó, de mivel azzal nincsen személyes tapasztalatom, ezért csak ennyit mondok róla. Cort, Fender, Epiphone és Ibanez olcsóbb modelljei viszont egészen biztos, hogy korrekt hangszerek.

2013. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Fender CD-50 BK-m van és nagyonjó:)
2013. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van személyes tapasztalat, a 03 kivéltelével volt mind a kezemben, a 30-35 ezres Cortokkal versenyben vannak.
2013. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!