Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Max 20 ezer ft ért legjobb...

B Ádám kérdése:

Max 20 ezer ft ért legjobb leghangosabb FEJHALLGATÓ?

Figyelt kérdés
Fent a kérdés adott 20 ezer forint környékén szeretném a legjobb leghangosabb ismétlem leghangosabb fejlhallgatót megkapni csak nicns időm utána járni és olvasni meg nézelődni ugyhogy ezért kérném a segitségeteket. Füllhalgató nem érdekel csak nagyfejhallgató.

2013. aug. 9. 01:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipikus C kategória, a minőség nem számít csak legyen hangos. :D
2013. aug. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
számít a minőség is de ezzel a válasszal nem sokat segitettél talán már 20 ezer környékén nem szar recsegős fost adnak
2013. aug. 9. 08:18
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én végig próbáltam egy éven keresztül majdnem mindennap a Media Marktban rengeteg fejhallgatót.

Néztem az árat is és a minőséget.

És ha hiszed, ha nem saját magm se akart hinni a fülemnek és a szememnek.

Gondoltam én hülye, hogy a Sony mekkora állat, 14.000 Ft volt, és nem voltam elragadtatva, még a 30.000 Ft-on felülitől sem. Más márkájú se volt egy nagy cucc, az ára és a neve miatt többet vártam.

Ami még jobban meglepett, hogy a gagyinak mondható MyAudio márkájú fejhallgató 7.000 Ft-ért Istenkirály volt.

A hangzás nagyon durva minden mély és magas hangot kiemel, nagyon hangos is. De az a hangzás, bekábulsz olyan jó.

Ami még jó benne, hogy elég vastag a jackdugója, tehát lehetetlennek tartom, hogy megtörjön, esztétikailag is szép.

És van beleépítve mp3 lejátszó, be kell rakni memo kártyát és már szólhat is jackdugó nélkül.

És még egy jó fejhallgató volt a Maxell-től 5.000 Ft körül, csak annyi különbséggel, hogy annak nem volt mp3 beépítve.

Szóval nem mindig minden a név és a drágaság.

Elámulok mai napig milyen meglepő dolgok vannak a világba.

Remélem tudtam segíteni és el hiszed nekem ezt az eszméletlen dolgot :)

De ha bemész egy Media Marktba, pl.: Westendbe ott minden kivan rakva és bedugod szépen a telódba aztán próbálgathatod kedvedre.


Remélem megfogadod a tanácsom!

2013. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!