Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csillag születik. Nektek...

Csillag születik. Nektek tetszett Borsy Ádám dala? A kerekesszékes férfié

Figyelt kérdés

[link]


A szöveg az nem épp, az eredeti, de szerintem olyan megható, hogy biztos hívják majd valahova


Szerintetek?


2009. okt. 27. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem tetszett
2009. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett és csalódott voltam, hogy nem jutott tovább. :-(
2009. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. hsz.: Hát ízlések és pofonok.

2. hsz.: Igen, én a BeatBox-os gyerekkel cseréltem volna, az ritka szar volt

2009. okt. 27. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem is továbbjuthatott volna, mert csak annyira volt "rossz" mint a bejutottak közül sokan...hát igen a szájdobos gyereket én se engedtem volna, meg azt az egyensulyozo törpét sem. meg még sok mást se....ez az utolso 11 bejuto... hááát...
2009. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azért volt amivel egyetértettem. A kosarasokkal, a pet palackosokkal (nekem tetszett, akkor az utolsó csaj, az nagyon színvonalas volt) meg még párral
2009. okt. 28. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:

én most ezt felháborodva írom, hogy nagyon nagyot csalódtam a zsűribe... ugráló törpéket és a fene tudja a szájával mit művelő embereket juttatnak tovább egy ilyen műsorba. Emberek! milyen világban élünk??

Szerény véleményem szerint ez hatalmas hátrányos megkülönböztetés... és így éljenek a mozgássérültek TELJES ÉLETET...?! hát ennyit erről. Szerintem fantasztikus ember Borsy Ádám, és nagyon jó hangja van! Ha nem ült volna abban a székben, biztos tovább engedték volna...


Bevallom, én elsírtam magam rajta, és ahogy láttam a tv-ben, még jó páran a közönség soraiban.


Nem tudom megérteni a zsűrit, és csalódtam a műsorban, és az RTL-ben is...


höhh. magyarország ez vagy. (N)

2009. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyet értek az utolsó válaszolóval, ugyanez a véleményem!!!

Ezerszer inkább Ádám jutott volna tovább, mint pl: az a szájával minden hangot csináló srác!!! Ádám megérdemelte volna....

2009. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 21:25!


Nem hiszem, hogy akkor is elsírtad volna magadat a számon, ha nem kerekesszékes ember énekli a dalt. És a zsűrinek abban igaza volt, hogy nem volt minden hang a helyén, és szánalomból Ádámnak sem lett volna jó tovább jutni!!!! Nekem is tetszett a produkciója, de nem ütötte meg szerintem azt a bizonyos szintet

2009. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem az a véleményem, hogy fantasztikus volt. nem az angol kiejtése miatt nem a picit hamiskás hangja miatt és nem a tolószéke miatt, hanem ha megfigyeltétek volna a szemén tükröződött a lelke! EGY FANTASZTIKUS ÉRTÉKES ÉRZELMES fiatalembert ismerhettünk meg. ha minden pinamutogató ri.anc meg macsó izomagy bekerülhet a magamutogatása miatt, akkor ő a lelke miatt SIMÁN bekerülhetett volna. Egyébként laikus szemmel nézve NEM volt rossz a dal....sőt....!!!!!!!!!

2009. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sztem fantasztikusan énekel, és csak azért nem engedték tovább, mert abban a székben ül

elvégre milyen szégyen lenne az országnak, hogy egy ilyen tehetségkutatóban nem csak beképzelt, nagyképű, újgazdag huszonévesek szerepelnek, hanem valaki, aki nem tökéletes, és mégis tehetséges?

2010. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!