Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem érdemelne egy nagy pofont...

Nem érdemelne egy nagy pofont az a srác aki a csillag születikben tovább ment a testvére nélkül? ( a gitáros-énekes)

Figyelt kérdés
szerintem ez morális kérdés, és szégyelheti magát hogy egy ilyen szuka műsort választott a testvére helyett.
2009. okt. 27. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem... Ugyan már, ez hülyeség! Ezzel nem dobta el a testvérét!
2009. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pont h.nem!!!a testvére is ezt akarta.ettől ők még zenélnek együtt az apukájuk zenekarában.ez most Tomi lehetősége,ő volt a jobb.kétségtelenül.egyébként nagyon aranyos volt,nehezére esett a döntés...


mitől lett volna jobb nekik ha nem megy tovább?helyesen döntöttek.nincs szó morális tévedésről!!!

2009. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
29%

szerintem megérdemli...


üdv

ax

2009. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nehezére esett pff. nyálgép f@szkalap ha annyira nehezére esett volna és lenne benne egy csöpp tartás és gerinc akkor abban a pillanatban hogy választás elé állitotta a zsűri elküldte volna őket meg az egész rossz csöves műsorukat a pics@ba
2009. okt. 27. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
együtt gyengék voltak ezzel a dallal.Tomi zseniális volt egyedül-->>ergo logikus h.Tomi jutott tovább.A tesója önző lett volna,ha az útjába áll.ettől nem rossz testvérek.nem is a műsor hibája.a zsűri helyesen ítélte meg a helyzetet.
2009. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a dal is Tomié volt.neki tovább kellett!!! jutnia...lehet h.a tesója is jó lett volna egyedül...de így nem működtek.


jó döntés született.látszik rajtuk h.jó tesvérek,te hiába próbálod elhitetnmi,h.ez árulás.gyorsan kellett dönteniük,de okosak voltak.ha én lettem volna ott,én is így döntöttem volna.(akármelyik szereplője lettem volna a sztorinak)

2009. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem kell szégyellnie magát. a testvére miatt rekedjen meg a lehetséges karrierje??? azért ez egy nagy lehetőség volt számára. Ha Te álltál volna ott, lehet, hogy Te is ezt az utat választod. És azért látszott rajta, hogy nagyon zavarja, ami történt. Amint el is mondta, ő nem így készült, irtó zavarban volt. És én nagyon szurkolok neki!!!!
2009. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De nem ám !!
2009. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!