Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Éneklés. Hogyan kezdjem?

Éneklés. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Remélem jó témakörbe írtam a kérdésem.

14 éves fiú vagyok és a srácokkal elhatároztuk hogy 1-2 év múlva összeállunk egy bandaként. (már mennek a hangszertanulások)Rám esne az éneklés szerepe. A kérdésem az, hogy mit kellene tennem? Hogyan legyek jó énekes, hol és hogyan gyakoroljak?


Énektanár? Gondolom járnom kéne egy énektanárhoz de mikor kezdjem és ő mit fog tanítani? Nem tudom, szerintem még 14 évesen nem kellene de valaki aki ért hozzá segítsen! Hány évesen kellene elkezdenem járnom énektanárhoz ha énekes szeretnék lenni?


Remélem egy tapasztalt ember elolvassa és kaphatok egy hasznos választ, köszönöm! :)



2013. aug. 14. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj énektanárhoz, ő segíteni fog neked! Én a zeneiskolába járok(szintén énekelni), 15 éves lány vagyok(már második éve járok) és vannak nálam fiatalabbak,de amúgy szerintem meghallgatnak előtte és megmondják , hogy elég érett-e a hangod. Egyébként ha már mutáltál akkor oké.Remélem segítettem :)
2013. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként lehetnek olyan tényezők amik totálisan meggátolnának az énekléstől? Lehet olyan szörnyű hangja valakinek, vagy bárki lehet énekes gyakorlásból?
2013. aug. 15. 02:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta egyszer az énektanár, hogy 2 dolog szükséges.Az egyik, hogy halld mikor énekelsz/énekel valaki hamisan és mikor tisztán, a másik pedig ,hogy vissza tudd énekelni a dallamot(nyilván ha már ismered) tehát,hogy tisztán tudj énekelni.

(amúgy első voltam:) )

2013. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!