Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Friss mai hír, hogy nem kapta...

Friss mai hír, hogy nem kapta meg a Sláger és a Danubius az eddigi frekvenciáját, ez azt jelenti, hogy lehúzhatják a rolót végleg?

Figyelt kérdés

Magyarán most kirúgnak mindenkit, Bochkorékat, Abaháziékat,minden dolgozót? Kicsit furcsa lenne, a két legnagyobb országos rádióadóról beszélünk.


Valaki elmagyarázná ennek a dolognak a mechanizmusát?


2009. okt. 28. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy nem a Danubius és a Sláger rádió az aki megnyerte a frekvenciát. Ezután is működhetnek tovább, csak a frekvenciára már nem lesznek ők jogosultak, azaz nem az ő műsoruk kerülhet az éterbe.

Magyarán kb. azt jelenti, hogy vége, ők lehúzhatják a rolót. Függetlenül attól, hogy ők két országos és igen jó hallgatottságú rádiók voltak. Sajnos jönnek a választások, és a politika bizony ilyenkor beleszól sok dologba. Ebbe is.

2009. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is most tettem fel ezt a kérdést, nem láttam a Tiédet. Szerintem szereznek maguknak új frekvenciákat, jó sok pénz az új marketing :D
2009. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A frekvencia nem úgy megy, hogy szereznek maguknak másik frekvenciát. Mivel meghatározott számú országos frekvencia van. Amelyet ezzel a pályázattal újraosztott a politika (tekintve, hogy az egyik nyertes FIDESZ üzemeltetésű rádiót hoz létre, a másik pedig baloldalit).

A Sláger és a Danubius pedig nem tud országos frekvencián már sugározni, mert NINCS TÖBB ORSZÁGOS FREKVENCIA.

2009. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aha... én is úgy gondoltam, hogy sebaj, akkor mennek másik frekvenciára, de ezek szerint azok már mind foglaltak. Ez azért rohadt durva, hogy hirtelen két ekkora rádiónak kampec.
2009. okt. 28. 14:12
 5/8 anonim válasza:
Most majd jönnek helyettük azok a szar rádiók! Szerintem az egészet manipulálták, és ezt is olvastam!
2009. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony mind az MSZP és mind a Fidesz is megkapta amit akart, innentől fogva véleményem szerint végleges lesz...
2009. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:(

Hát ha már autóba se tudunk mit hallgatni??

SLÁGERR RÁDIÓÓÓ - VELED VAGYUNK

2009. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van petíció mindkét rádió mellett:


[link]


[link]


[link]


Már nem tudom, melyik melyik, ha többször linkeltem be ugyanazt, bocsi. :)


Lehet e-mailt is írni: "NEM ENGEDEM, HOGY MEG SZŰNJÖN A DANUBIUS ÉS A SLÁGER RÁDIÓ!" a panasz@ortt.hu -ra küldeni.

2009. okt. 28. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!