Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metál dobhoz külön felszerelés?!

Metál dobhoz külön felszerelés?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már régóta érdekel engem a dobolás, és 5 évnyi tapasztalatom is van hozzá, de olyan "probléma" töri a fejemet, hogy a metál dob, az mitől metál dob? Mert én szerintem(más szerint is) csak egy rendes dobszerkó, csak a hangolása más, de mikor megemlítettem, hogy Slipknot számokat akarok játszani, akkor azt mondták, hogy Hardcore dob kell! Ezt nem értettem, mivel ilyenről nem halottam, csak dobolási módszerről, nem felszerelésről! Nézegettem, hogy a hangolást érdemes-e így megcsinálni, vagy tényleg van külön "metál" vagy "hardcore" dobszerkó?! A választ előre is köszönöm!

2013. aug. 16. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

csak annyi a különbség,hogy:

-több a tom (5-6)

-leg. 3 crash

-kínai cin

-duplázó

slipknot számokhoz ezek kellenek :))

2013. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A duplázó már megvan csak még nem megy annyira a használata, de a többi cuccot is beszerzem (rack tom) cinek :D és jobb bőr is >< :D
2013. aug. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!