Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ableton Live vagy FL Studio?

Ableton Live vagy FL Studio?

Figyelt kérdés

Elektronikus zene készítéséhez melyiket ajánljátok közülük?

Úgy tudom, mindkettő eléggé komplex, sok kiegészítő és VST van hozzájuk.

Esetleg melyikhez van több tutorial?



2013. aug. 17. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
FL Studio
2013. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Minnél több hozzáértő ember véleménye érdekelne.

2013. aug. 17. 20:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Én Cubase-t használok, de többnyire nem elektronikus zenét csinálja. A haverom, aki DJ, azt mondja, hogy sokan az Fl STudiot használják.
2013. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
* nem elektronikus zenét csinálok
2013. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
személy szerint én fl studiot használok,de ez attól függ milyen műfajban akarsz tevékenykedni, én dubszepet csinálok fl studioval 2 éve,nagyon könnyen kezelhető,az abletont nem tudtam kezelni:)
2013. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fl a favorit minden szempontból nekem :D
2013. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem sem ment igazán az Ableton, de ez betudható az én hibámnak. Electronic, House, Progressive House stílus lenne.
2013. aug. 19. 23:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is az fl studio-t javasolnám,főleg ha kezdő vagy,mert sokkal átláthatóbb, könnyebben kezelhettő mint a többi DAV.Avicii-nak jó,akkor szerintem mindenki másnak is ;-)
2013. aug. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem aviciiből kéne kiindulni. Ő csak egy alak, aki még néhány számát lopta is.

De ha már itt vagyunk, akkor avicii elmehet a mindenségbe, mert Savant is ezt használja...:D

Savant pedig 200x lekörözi aviciit :D

Avicii hány számot írt eddig összesen? Tuti, hogy nincs 200. Ezzel szemben Savant már súrolja a 11ezret. Minden évben kiad jópár albumot, amiben nem 5 szám van, mint a többiekében, hanem 20

Na...de ne kezdjünk vitát

Mindenki olyan dawot használjon, ami jól kezelhető a számára, és ne olyat, amilyet a "nagyok" használnak

2013. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ableton, ha megtanulod kezelni...fl-el kezdtem, de átváltatottam abletonra számomra sokkal inkább megfelelt igaz sokat szenvedtem vele de mostanra élni se bírnék nélküle.
2014. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!