Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik klip ez? (többi lent)

Melyik klip ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fú még jó régen néztem egy klipet youtube-on. Na úgy kezdődik hogy egy srác gitározik asszem egy szobában, lehet hogy justin bieber de szerintem nem. És utána meg egy csajjal beszélget a neten aki tetszik neki ( ezt a lányt Ariana Grande alakítja aki a klipben a chat-en egy egy olyan képe van föltöltva profilképnek amin rajta van egy nyuszifül) A klip közepe kicsit homályos de a következő amire emlékszem az hogy ez a fiú egy ilyen házibuli szerűségben van ahol megismerkedik egy kedves lánnyal és elfelejti a régi szerelmét mert annak már van pasija, aztán utána odamennek a csajnak a házához akit Ariana Grande alakít és mindenhova vécépapírt meg ilyen fújós izéket szórnak meg ilyesmi mert ez a csaj csak kihasználta a főszereplő fiút aki szerelmes volt belé. A klip ennyi, és nagyon hálás lennék ha valaki felismerné és elküldené a linket, mert ezt már nagyon régóta keresem de nem találtam meg soha.

2013. aug. 17. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöööööööööm, tényleg nagyon köszönöm el nem tudom mondani mennyire hálás vagyok!!!! megy a zöld kéz :DDDD
2013. aug. 18. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!