Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért olyan híres Lőrincz...

Miért olyan híres Lőrincz Tibor (Stress)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy régen a Stress viszonylag nagyobb zenekar volt, de ahogy nézem, alig volt néhány igazán aktív éve, mostanában sem túlozzák el. Annyira emlegetik, én azthittem profi zenekar, de a honlapjuk egy ingyenes domainen lévő gagyiság, és őszintén szólva a zenéjüktől sem vagyok annyira elájulva.

2013. aug. 21. 10:46
 1/1 anonim válasza:
A Stress profi zenekar a maga nemeben, az enekese, Lorincz Tibor, pedig egy ritka jo frontember. Lehet, hogy nem jelent meg sok lemezuk, de nem kell ahhoz sok lemez, hogy valaki jo legyen...Csak a korabeli helyzet es az allando tagcserek gatoltak meg, hogy egy nagyon hires banda legyen beloluk. Aki szereti oket, az szivbol szereti.
2015. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!