Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Feke Pálnak van...

Szerintetek a Feke Pálnak van hangja? Szerintem így akárki tud énekelni.

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Én egyáltalán nem tartom jó énekesnek Fekét. Rengeteget "csal le" a dalokból, és sokszor nem megfelelően ritmizál. Annak idején a Társulat műsorban bosszantott is, hogy nála mennyivel jobb énekesek kaptak sokkal kisebb szerepeket. Most viszont az új István a királyban ő énekelt talán a legjobban, bár ez sem őt dícséri.


Az azért túlzás, hogy akárki tud így énekelni, mert rengeteg tanulás van emögött az éneklés mögött, és a hangadottságait szerintem jól használja ki. De az biztos, hogy itt Magyarországon is sokkal jobb énekesek vannak nála, olyanok is, akik jóval ismeretlenebbek.

2013. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is az éneklésével van bajom, hanem a hangjával. Szerintem gyenge és élvezhetetlen. A Dolhait mondjuk nem bírom, de neki tényleg van hangja. A Feke rekedtes, erõtlen, mindig olyan, mintha hangszalaggyulladása lenne.
2013. aug. 22. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Voltak ebben az előadásban ezerszer jobb hangú színészek csekély szereppel. pl Szemenyei. Nagy kár is volt érte.
2013. szept. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!