Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Első teljesen kész számom FL...

Kátai Ferenc kérdése:

Első teljesen kész számom FL STUDIO-val. Szerintetek milyen?


2013. aug. 22. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Pusztán annyi, hogy a címén egy kicsit még csiszolhatnál :D
2013. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán kedvelem a trancet, de kezdésnek nem rossz.

Kicsit több életet is vihetnél bele és full perfekt lenne trance-nak. Fél perc után szétment a fejem ugyanattól a dallamtól :DDD de lehet, hogy neked, meg az enyémtől menne :) [link]

Meg nagyon egyhangú, játssz a hangokkal, legyél kreatív, breakek is mehetnének bele :D (tanácsnak vedd, ne offnak)

2013. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz szépen a véleményeket.ja... amúgy kicsit télleg egyhangú,de nem akartam tökörészni tovább vele.egy csomót kellett állogatnom (masterelés?)hogy így szóljon.amúgy nem vagyok otthon az elektronikus műfajban (dobos voltam:-)ezt a nótát csak úgy csináltam...FL-ben valahogy a bőség zavarában szenvedek ami az ihlet rovására megy(nálam).egyébként mi az a BREAK?
2013. aug. 29. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is doboltam nem egy évet kolléga :D

Azt jelenti a break a dobolásban, hogy belekacifántosítasz egyet :DDD biztos hallottad már csomó számban, hogy az ütemek végén a megszokott "láb-cin-pergő-cin" helyett "láb-láb-cin-láb-per-láb-cin" van mondjuk. (biztos érted)

A bőség zavarát meg valahogyan le kell küzdeni...több verziót csinálni, variálni addig, amíg lehet! Más hangok, más hangszínek, más akkordok, az arpeggio-t más hangokra is vinni, etc etc

2013. aug. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ja,így már vágom csak én"FILL" néven ismertem amit te "BREAK" néven.
2013. aug. 31. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!