Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok nekem olyan zenekar...

Mondanátok nekem olyan zenekart illetve énekest, előadót, aki hasonló zenét játszik mint a Paramore? Valamint szintén hasonló kinézetű és nála is jobb hangú, énekesnőt mint Hayley Williams?

Figyelt kérdés
Nem csak stílusra gondolok, hanem amelyik hasonló, vagy olyan jó kb. mint a Decode és a Crash crash... c. számuk. Esetleg nagyszerű a klipp, a szöveg, az énekdallam vagy bármi. És van még ilyen énekesnő vagy bárki ismert híresség, akinek ilyen extrém vörös haja van, vagy feltűnő és szexi kinézete? Aki alakra is szép, a haja, az arca a sminkje az öltözködése? és igaz az hogy tényleg tud gitározni, zongorázni és dobolni is? Mondjuk nem tudom mennyire van kitisztázva ahangja

2013. aug. 23. 18:22
 1/7 A kérdező kommentje:
2013. aug. 23. 18:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan vörös hajú énekesnőről nem tudok, mint Hayley Williams, de énektudás, illetve zenei igényesség szempontjából Dido, Alanis Morissette, Norah Jones vagy éppen Sheryl Crow simán felveszik vele a versenyt.


A teljesség igénye nélkül néhány dal az említett előadóktól:


Dido - White Flag

Dido - Life For Rent

Dido - Don't Leave Home

Dido - Here With Me

Alanis Morissette - Thank U

Alanis Morissette - Hands Clean

Alanis Morissette - Precious Illusions

Alanis Morissette - Ironic

Norah Jones - Sunrise

Norah Jones - Don't Know Why

Norah Jones - Thinking About You

Sheryl Crow - Leaving Las Vegas

Sheryl Crow - Strong Enough

Sheryl Crow - Everyday Is A Winding Road


plusz a ráadás két másik kedvenctől:


Martika - Love Thy Will Be Done

Carly Simon - Why

2013. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sőt, inkább úgy fogalmaznék, hogy énektudás és zenei igényesség szempontjából simán felülmúlják... Sorry!
2013. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja nekem ez nem gond, mer én nem szeretem Hayley t, csak nem értem mér ajnározzák olyan sokan, hogy jaj de tehetséges, olyan szexis, meg gyönyörű, meg istennő, közben meg csak vörös a haja, és elég fiús a testalkata, lapos szerintem, meg szögletes az álla. Szal isten őrizz hogy sajnáljak tőle akármit is, meg nem is irigykedem, de én Amy Lee t szebbnek találom, most stílusomtól függetlenül, arcra, a szemei, minden, a Julia Volkovát is szebbnek találom, vagyis ajakfeltöltés előttről, aki szexi volt az Christina Aguilera, neki a hangja isj ó pedig nem hallgatom a számait, vagyis nem vagyok oda értük. Csak ő is agyon lett plasztikázva, meg hízott is.

Lady Gaga nagyobb egyéniség szerintem. A hangja meg hasonlít egy két számban Avrilére szerintem. Szal Avrilt is tartom olyan szépnek mint őt, vagy dögösnek, pedig neki is csak egy számát szerettem kb még régen mikor ment a viván, de nincs bajom vele. Mila Kunis meg Jessika Alba is szebb sztem Bár lehet h valakinek a cuki vagány csajok jönnek be, de a piros hajától nem lett egyedibb, mert sok csaj van akinek lila, piros, rózsaszín haja van sztem, vagy aki punk, rocker, és ha valaki vagány akar lenni meg feltűnő akkor ne a piros hajától legyen csak feltűnő, meg egyedi, vagy attól hogy vetkőzik, vagy melleket nagyobbít.

Szal nekem H. az átlagos csaj, de inkább cuki mint szép.

2013. aug. 23. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Sheryl Crow t is szeretem, van egy száma, olyanelvont, a címe nem jut eszembe, de lassú szám, és egy néger pasi is van benne, az is énekel, mormol valamit, és sokan fekszenek a földön, vagy hol, meg talán egyszer zuhan is a klipben, hol szőkés haja van ha jól emlékszem, hol sötét, meg ül valamin és körbe forog a kamera meg tükör is van benn asszem....
2013. aug. 23. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Szégyen ide, szégyen oda, kerek perec ki kell jelentenem, hogy nem tudom, melyik számra gondolsz. Próbálok kutakodni, hátha megtalálom a videoklippet a leírás alapján, de biztos eredményt sajnos nem ígérhetek. Talán, ha egyenként belehalgatsz az alábbi linken szereplő dalokba, akkor megtalálod a szóban forgó muzsikát, bár felhívom rá a figyelmedet, hogy a felsorolás egyáltalán nem teljes.


List of songs by Sheryl Crow

[link]

2013. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem belehalgatsz, hanem belehallgatsz... Sajnálom.
2013. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!