Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » (ZENE) Effekt?

Kapi0714 kérdése:

(ZENE) Effekt?

Figyelt kérdés

A legtöbb Dj-nek meg van ez az effekt, olyan mint egy hosszú "FFFFF" hang, ami egyre hangosodik, utána meg jön a tuc tuc rész, na nekem ez a rész kéne.

Hogy hívják?

Honnan tudom letölteni?



2013. aug. 24. 03:34
 1/5 S.O.S vagy HELP ***** válasza:

Nemm tudom. de viszont ird be google ba hogy dj efektek

[link]

2013. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 S.O.S vagy HELP ***** válasza:

de azt is csinálhatod akár hogy beirod youtubba hogy dj efektek és ellinditasz egyet és fönt ahol kiirja hoyg ww.nemtommi azt kijelölöd és beileszted ide:

***** convert video és letölti



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy white noise hangot mondjuk Massive-ban, különböző filterekkel, low freq. cutoff (=nincs mélyhang), highpass filter(=közép, magas tartomány legyen), és a lényeg, hogy sidechain compresselik mondjuk a dobgépnek a fő kick-jére (tehát magára a tuc-tuc-ra), így amikor megy az effekt, leveszi a hangot amikor jön a TUC, és kb. ahhoz lehet hasonlítani, mint amikor egy gép pumpálná kifele a gőzt. Persze ütemre. :)


Különböző sample pack-ekben találsz, mondjuk ncore, vagy kalózöböl. FX, Riser, Downfilter, Upfilter, valami ilyesmi kulcs szavakra keress. Ha még kell segítség szólj! :)

2013. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb dj flanger, avagy delay, eccho effekteket használja
2013. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a white noise lesz az:

[link]

ha értesz az Abletonhoz.

FL Studio:

[link]

Ha loopokat akarsz, akkor pedig Zenhiser Turbo Risers sample pack.

A neten amúgy ilyeneket lehet találni:

[link]

2013. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!