Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki ismeri fel ezt a dalt?...

Ki ismeri fel ezt a dalt? Segítség!

Figyelt kérdés

Hallottam egy dalt a rádióban, már évek óta keresem, sajnos nem tudok angolul, így csak pár szót ismertem fel.

people rock it - size sky the "spotter"


Egy dallamos, dal amit ha meghallok táncolhatnékom támad. Már kerestem googleztam, de semmit sem találtam. Kérem ha valaki tud segítsen! Köszönöm


2009. okt. 30. 13:47
1 2
 1/13 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=53NrAbjvL_4

Ezt találtam. Ha nem ez az, akkor lécci, mondd el, hogy mi a dal stílusa nagyjából.

Hogy tudjak viszonyítani.

2009. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia :) Köszönöm, de sajnos nem ez az:( A stílusa hát szerintem pop, vagy valami latinos dolog lehet, mediterrán szerű (vagyis nekem erről ilyesmi jut eszembe) Egy férfi énekel,tehát nem együttes (szerintem) lehet h színesbőrű. Egy ismerősöm szerint a stílusa nyálas :) Köszönöm, h segíteni próbálsz, remélem még visszatérsz egy tippel :)
2009. nov. 7. 18:39
 3/13 anonim ***** válasza:
flo rida? right round?
2009. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de sajnos nem :-( :'(

A szövege :pípol rock it superstar ....your name(eddig nő)

(innen férfi)all right....májnd look in ....csrájd ...van in cűű .... all the think in night .... loving you (refrén):Sízi sky the spotter ... day ....vondör .... people rock it ...



Bocsi h ilyen összevissza :( De már mindent megteszek érte h megtaláljam :-( Köszönöm a segítségeket :( Még várom a tippeket :)

2009. nov. 8. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
2009. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem :( Nem nő énekli hanem férfi, kis aláfestés van női hangból. :( Jaajjj legyen már meg :-( Azért köszönöm :-(
2009. nov. 9. 23:14
 7/13 anonim válasza:
2009. dec. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Azért ilyen nehéz, mert pont sikerült kihallanod belőle az angol dalokban legtöbbször előforduló közhelyeket. Persze, nem a te hibád. Az ízlések egyformák... Kicsit... :)
2009. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:) Igazad van, sajna ez van, és nem tudok angolul :( Már régen meglenne ... De azért köszi :-) Az utolsó előtti felhasználó linkjét én nem tudom megnyitni (na lehet h ez is az én hibám) De azért köszönöm Neki is :-)
2009. dec. 29. 23:56
 10/13 anonim válasza:
Én se... Mármint, én se tudom megnyitni...
2009. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!