Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen filmekben hallható a...

Milyen filmekben hallható a következő szám? J. S Bach Season: Suite for Unaccompanied Cello No 1: Part 1

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, ezt a zenét illetve részletét keresem, mert tudom, hogy valamilyen filmben hallottam már, de nem emlékszem, hogy hol. Ha tudtok, segítsetek. :)
2013. aug. 25. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Johann Sebastian Bach, csak így egyszerűen, Season nélkül.


Dr. House III. évad 3. rész


Vészhelyzet XV. évad 12. rész.


Dr. Halál

[link]


Hullócsillag

[link]


Alias III. / 17.

[link]


A zongorista

[link]


Ennyit volt türelmem előkeresni, de sokkal több van.

2013. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, ebből a listából ki kell mazsolázni, mert minden Bach benne van. Kicsit néztem én is, próbáltam feleleveníteni filmélményeimet, és a Vaslady és A zongorista esetleg... De nézd át te is. El lehet vele molyolni :)

[link]

2013. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell vele sokat szöszölni vele. Imdb, először keresés Bach-ra, és utána ebben a listában keresni a böngésző keresőjével 1007-re (merthogy BWV 1007 a mű jegyzékszáma). A találatok töredékét írtam csak be az első hozzászólásba.
2013. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!