Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek van jövője egy...

Szerintetek van jövője egy zene-feldolgozásokat kécsítő youtube videósnak Magyarországon?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen zenékből milyen szinten készítesz feldolgozásokat. Hogyha mondjuk ismert rockszámokat jól játszol valamilyen hangszeren, és mindezt normális kép- és hangminőséggel feltöltöd, akkor szép nézettségi számokat lehet összeszedni. De mondjuk ha nincs túl jó hangod, mégis énekcovereket veszel fel, teszem azt egy mobillal, akkor ne sok jóra számíts...
2013. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van stúdióminőségű mikrofonom, meg hangkártyám, csak nemtudom hogy mennyire lenne nézett ha a Bohemian Rhapsodyt dolgoznám fel. merthát már megvan a felvétel csak klippet nem tudok alá tenni. csak képeket.
2013. aug. 25. 23:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval a felszerelések a rendelkezésemre állnak, csak nem tudom hogy milyen stílusú szám vonzaná a nézőket, és hogy egy ilyen klasszikus (mellesleg szerintem zseniális) mint a Bohemian mennyire lenne felkapott..
2013. aug. 25. 23:10
 4/9 anonim ***** válasza:
A Bohemian Rhapsody tényleg zseniális szám, egyik legjobb rockdal, amit valaha is írtak. Szerintem viszont kellene alá a videó is, ahogy játszod, nagyon sokat számít az összhatásban. Szerintem simán vedd fel egy normálisabb kamerával, ahogy játszod, és utána videószerkesztőben vágd ki alóla a kamera által vett hangot, és tedd be helyette a jó minőségű hangfelvételt. Gondolom zongorázod, nem? Én a gitárszólójával próbálkoztam egy ideig, de bármennyit is gyakoroltam, egy sz.r utánzatnak tűnt az egész, sajnos aki nem Dr. Brian May, az a büdös életben nem fogja azt úgy eljátszani...
2013. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem. az a gáz hogy már pár napja felraktam, lehet hogy kicsit korai, de még tervezek skyrim főtémát játszani, meg hasonlókat. De ha gondolod elküldöm privátban a linket ha szeretnél véleményt mondani :)
2013. aug. 26. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán van jövője, de a hang önmagában nagyon kevés egy videómegosztó portálon. Kell videó, méghozzá jó, szépen összevágott, jó minőségű. Ettől függetlenül a zene a legfontosabb. Ha az profi, akkor sínen vagy.
2013. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is megnézném :) kérek linket!


Ti szoktatok jogdíjat fizetni, vagy hogy megy ez youtubeon?

(Majd én is szeretnék covereket feltenni)

2013. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2013. szept. 11. 18:58
 9/9 A kérdező kommentje:
csak simán fölraktam mindenféle díj nélkül
2013. szept. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!