Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kerdesek DJ-kel kapcsolatban...

Kerdesek DJ-kel kapcsolatban zene szakertoknek? (Balaton Sound s más)

Figyelt kérdés
En nagy fesztival ember vagyok, a Volton ès a Szigeten tobb eve mindig ott vagyok, viszont most voltam eloszor Soundon. Igazabol nem nagyon birom ezt a fajta zenet, de sok baratom elment s Prodigy-ert (meg Crystal Castles) azèrt gondoltam megeri. Nekem semmi bajom nincs az elektro zenevel, Fatboy Slimtol àt DJ Shadow-ig, a Crystal Method ès a Chemical Brothers pl, simàn benne vannak a top 20-ba nàlam a Portishead pedig màr dobogos. De ezeknèl a live azt jelenti hogy valamit azert produkàlnak a szimpadon, viszont ezek a hires Dj-k akik fellèptek (Avicii, AVB, Aoki, Harris) gyakorlatilag azt az "impressziumot" adtàk nekem hogy csak benyomtàk a zenet a gepen. Nektek nem? Tovabba, ok hogy itt van a vilaghiru Avicii s benyomja a hires szamait, de annak mi az ertelme hogy ide jon a jol fuzetett Dimitri Vegas s spanja, s benyomjak masok remixàlt zeneit? Ennyi erovel az ember elmegy a hajogyariba, mert erre a mieink s kepesek? Vagy nem?
2013. aug. 26. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy DJ nem csak a saját zenéit játssza. Aki nem szereti ezt a zenei stílust, az nem is fogja érteni, hogy mi a jó abban, hogy "csak lejátsszák a számokat."
2013. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Avicii pont hogy nem olyan DJ, aki csak benyomja a Play gombot. Sőt, még csak ki se találja előtte, hogy mit mi után ad le, csak ott, abban a pillanatban. Nyilván tudja, hogy mi mi után hangzik jól és az alapján. Tényleg ott spontán adja a zenéket.

Előbb nézz utána, mielőtt leszólod. ;)

2013. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!