Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen áron, ilyen kritériumokk...

Ilyen áron, ilyen kritériumokkal lehet találni jó minőségű gitárt?

Figyelt kérdés
max 130 ezer ft értékben, floyd rose tipusú, 24 bundos elektromos gitár, alakja mindegy(a kérdés szempontjából mellékes)

2013. aug. 26. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

"Floyd rose típusú" gitár nem sok van, mert a Floyd Rose csak kétféle szériát gyártat, az International és a Discovery.

Ezek 600-700 dollár körüli áron kaphatók, tehát ha nem lenne rajta szállítási költség meg vám, még aránylag közel is lenne az általad megjelölt határhoz.

Nem tudok róla, hogy Magyarországon bárki is hivatalosan foglalkozna a forgalmazásával.

2013. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Trololo :D A kérdező 98% hogy floydos gitárt akart, nem floyd márkájút. Amúgy Ibanez S420/S570
2013. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt írta "Gitárt" ..."Floyd Rose típusú"


Én meg erre válaszoltam. Ha nem erről szólt a kérdés, hanem "gitárt, Floyd ROse jellegű híddal", akkor talán legközelebb értelmesebben megfogalmazza majd. :)


Az általad belinkelt sem Floyd Rose típusú, hanem Ibanez ZR, aminek már nem sok köze van a Floyd Rose-hoz, más a mozgási mechanizmusa, más a felépítése (fejlettebb a FR-nál). tehát ez sem "floyd rose típusú"... :)


De kétségtelen, ha egy jó satus tremolós gitárt akart ebben az árfekvésben akkor ez egy jó lehetőség, legalábbis az S420.

2013. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismét csak feltételezés persze, de egy floyd utánzattal (a ZR tremoloval) is ugyanúgy happy lenne a kérdező. Szerintem meg (és kíváncsi vagyok a véleményedre) a ZR rendszer egy sokkal átgondoltabb és jobb rendszer mint amit ennyiért mások adnak.
2013. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Épp az előbb írtam én is, hogy a ZR fejlettebb az FL-nél. :)
2013. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!