Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok ha valaki mulatós...

Mit szóltok ha valaki mulatós zenét hallgat a buszon (fülhallgatóval)?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem az ilyen zenét, és néha furán néznek rám a buszon.
2009. okt. 30. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit, leszarom.
2009. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Hacsak nem valami diszkót hallgatsz, akkor tök nyóc
2009. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

hát hallgassa. azt szereti hallgassa. mért a nénikék mit szólhatnak ha te maxon hallgatok pl a rockot?

könyörgöm szabad vilgában élünk. azt hallgat amit akar.

2009. okt. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán olyan hangerőn kéne hallgatnod, ami nem szűrődik ki. Ugyanis ez marha idegesítő.
2009. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is olyan hangerőn kellene hallgatnod, ami nem szűrődik ki, mert ez sokaknak zavaró lehet. Én sokszsor a buszon suliba menet átolvasnám az aznapra feladottakat, de a mellettem ülőnél bömböl a zene.
2009. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alap, nálam is bömböl, sokkal jobb mint a tananyagot átolvasni -.- Viszont nekem van olyan jó fülesem hogy akármilyen hangosan hallgatom nem szűrődik ki.

A kérdésre válaszolva pedig... szerintem gáz és ha hallom hogy mulatóst hallgatsz úgy kiröhöglek ahogy vagy :D bocs de ez van... nem sértésből mondom csak valahogy tőlem annyira távol áll... szerintem hallgass nagyon sok féle zenét, és döntsd el hátha van ami jobban tetszik, ha csak mulatóst meg diszkót ismernék akkor én is mulatóst hallgatnék de találtam jobbat hál'istennek (basszus nem is hiszek istenben miért mondok ilyeneket -.- )

2009. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Egyrészt általában az én fülemben is szól a zene (főként a jó kis heavy-metal), másrészt ha valaki diszkót vagy technót is hallgat, nem tudom kivenni belőle, csak a ritmust hallom, ami megnyugtat.
2009. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz mások véleményével... ha a mulatósat szereted hallgasd nyugodtan azt.Most azért hallgatnál mondjuk rockot vagy pop-ot,mert másnak nem tetszik a mulatós? Ne csinálj olyat amihez nincsen kedved,hallgasd nyugodtan a mulatósat,ha zavar h mások meghallják akkor ne hallgasd hangosan :). Így nem idegeskedsz,hogy mit szólnak mások.

Egyébként én is nagyon szeretem a mulatós zenét,olyan igazi nagyot csak a mulatósra lehet tombolni,legalábbis én erre tudok,de mindenki mást szeret:).Mindenki más beállítottságú.

2010. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"szerintem gáz és ha hallom hogy mulatóst hallgatsz úgy kiröhöglek ahogy vagy :D bocs de ez van... nem sértésből mondom csak valahogy tőlem annyira távol áll... szerintem hallgass nagyon sok féle zenét, és döntsd el hátha van ami jobban tetszik, ha csak mulatóst meg diszkót ismernék akkor én is mulatóst hallgatnék de találtam jobbat hál'istennek (basszus nem is hiszek istenben miért mondok ilyeneket -.- )"


Te vagy a gáz!! Nem gondolod??

2010. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!