Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Directionerek! Nem elégeltétek...

Directionerek! Nem elégeltétek már meg a sok rocker bántását?

Figyelt kérdés
itt én főleg lányokra gondolok. a rockerek irigyek. annyira szar hogy minket szidnak csak azért mert nekünk az 1D az életünk (többségnek) . hát azért nekem is lenne mondanivalóm pl egy ilyen bandáról : [link]

2013. aug. 27. 11:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
én ezt nem szeretem hogy rocker vs. directioner nem értem hogy a rockernek miért ez az ellentéte vagy a másiknak most én szeretm a rockzenét ímádom a guns n' rosest a metallicát az ac/dc-t meg szeretem david guettát,calvin harrist,maclemoret,szeretem rihannát meg emeli sandét sőt néha még selena gomezt is hallgatok még mindig ímádom a roadot és a kárpátiát de ugyanugy nagyon bejön az 1D ből az a fekete hajú gyerek akinek nem tudom a nevét mert nem tudom mirt mondják rájuk h melegek amikor nem szeretik én egyálalán nem szeretem a one directiont mégis a szembejönnének az utcán ott hugy.znám össze magam *-* nem értem miért nem lehet mindent egyszerre szeretni mert akkor maradsz divatrokker vagy ilyesmi (bocsi a helyesírási hibálért siettem) :)
2013. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Nekem meg a sok kis hülye libából van elegem akik azt mondják, hogy mi olyan irigyek vagyunk... Ugyan mire lennénk irigyek???? A csajos kinézetükre?? a vinnyogó hangjukra?? A "sikerükre"?? (ami megjegyzem még max. 1 évig fog tartani...)

Nem az 1D az életetek. A divat az életetek. Higgyétek el nekem, hogy ha már megy a süllyesztőbe a banda akkor már más lesz az "életetek".

Amúgy a Splinknot-nak azért olyan a kinézete amilyen, mert ez a védjegyük, ettől egyediek. Ettől másak mint bármelyik másik banda. Ha ezt a képet meglátjuk akkor szerintem mind tudni fogjuk, hogy ezen a képen a Splinknot van.

2013. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

A One Directionról nekem is megvan a véleményem, de ugyanezt tudom elmondani akár Selena Gomezről, Miley Cyrusról, Demi Lovatoról, Justin Bieberről, stb. Tipikus menedzsment által kreált sztárocskák. Mind igénytelen, tucatzenét tolnak a képünkbe. A dalszövegeik zömét nem ők írják, sőt az esetek nagy részében más énekesek elutasított dalaival villognak, amit feljavítanak auto-tunennal. Bábként irányítják az életüket. Az általam említett énekesek 'tábora körülbelül 10-15 év között ingadozik, akik éjt nappallá téve görnyednek a YouTube előtt és döntögetik kedvenceik nézettségét, mert sajnos a mai világban a felkapottság egyenlő a tehetséggel, ami egyáltalán nincs így. Csak sokan ezt nem képesek belátni.

Rockerként mondom, hogy nem vagyok féltékeny az imádottaidra és szerintem minden rocker nevében írhatom ezt. Egyébként most belinkelted ide a SlipKnoTot. Gondolom az a kivetnivalód a megjelenésükben, hogy nem csillivilli izompólókban szökdécselnek a színpadon. Miért kell összehasonlítani a metált és popot? Igazából felesleges és szükségtelen összehasonlítani akármilyen zeni műfajt.

2013. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny?Oszt mi a szöszre?Pl egy lány rocker sok mindent tud irigyelni azoktól a sminkelt,felkapott buzeramatyiktól.Én személy szerint röhejesnek tartom ha egy ''férfi'' ki van sminkelve.Nézd közelebbről életed értelmeinek képeit,egyszer már csak kiszúrja a szemedet.Mellesleg nincs bajom a Directionerekkel,feltéve ha az illetőt nem lehet egy lapon említeni a népművészeti cserépedényekkel

Kedvenckéid csak azért lettek véleményezve,mert te g

2013. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
...se állsz hozzánk különbben.
2013. aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ugyan olyan szar mind a kettő
2013. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%
nemértem b+ hogy ha valaki nem directioner az már rocker?? O.o emberek én nem szeretem az 1d és rockot halgatok de nem vagyok rocker mert ugyanugy sminkelem magam női ruhát hordok és halégatok poppt is elegem van hogy a rockerek szidják a "dájreksőnöket" meg fordítva ízlések és pofonok van aki ezt szereti van aki nem nem lehet ezt felfogni ???
2013. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A 3-mas tökelétesen értelmesen leírta a dolog lényegét. Amúgy ha szabad kérdeznem, ha a rockerek nem szídhatják a vandájreksönt és az összes többi ilyen kis csinált sztárt, akkor neked milyen jogon lenne mondanivalód a Slipknot-ról?
2013. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést olvasva olyan röhögőgörcs fogott el, hogy majdnem hátraestem a székkel. Nyugi drága bíztosíthatlak, hogy egy rocker lány sem irigyeli tőled az "életedet".
2013. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze irigy vagyok. Jaaa nem, de végülis mire is kéne annak lennem? A nem létező tehetségükre? A elbűvölően undorító divatmajom öltözködésükre? Arra hogy magukról énekelnek? Arra hogy az égvilágon nem csinálnak semmit csak sajnos manapság ez a "férfi" ideál a tizenéves divatzombik körében és ezáltal felkapottak lettek?

Mondj egyetlen egy értelmes okot hogy féltékeny legyek, aztán átgondolom.

Én életemben egy rossz szót nem szóltam ván dájráksön rajongótáborához, viszont ők hozzám annál többször...

Ja és a Slipknot-nak mint minden más rock/metál bandának megvan a saját stílusa, ők ettől lesznek egyediek.

Na béke veled.

14/l

2013. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!