Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szólsz Miley Cyrus vad és...

Mit szólsz Miley Cyrus vad és szexi VMA2013-as szerepléséhez?

Figyelt kérdés

[link]


Miley szerintem ezzel a csúcsra ért és lekörözött minden nőt a popban, mostantól ő a pop királynője! Olyan szexi showt csinált, hogy nincs párja!



2013. aug. 27. 19:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Íme TRéka1999, az élő példa azokra a lányokra, akikről beszéltem...
2013. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 TRéka1999 ***** válasza:
4%

26/31, azert mert valaki levagatja a hajat nem azt jelenti hogy bizonyítania akarja hogy felnőtt... es azt se tudom honnan vettetek ezt az egesz hulyeseget hogy miley azert csinalja ezeket mert bizonyitania akarja hogy felnott...xdd

baj ha valaki erdekes eloadast akar nyujtani?

utolso valaszolo, ha nem ismersz ne mond meg ki vagyok mert szajba rugdoslak te gye.nyo:dd

2013. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
91%
mint Miley rajongó meg kell mondjam nekem se tetszett.. kicsit eltúlozta a dolgait
2013. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én isszerettem Miley, de ilyet??? Tudom, hogy a show kedvéért a sztárok túloznak, de ennyire? Én mindenesetre kiábrándultam belőle.
2013. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!