Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért nincs...

Magyarországon miért nincs annyira nagy kereset a doom metálra?

Figyelt kérdés
Kevés zenekar, kevés közönség. Legalább is én így vettem észre. De lehet, hogy ez csak az én lakóterületemen van. A bandák azt állítják, hogy nincs jó közönség, bár azzal a kevés emberrel is jó bulikat lehet csapni. Külföldön már világhírű doomosok vannak, a hazánkban még nagyon gyerekcipőben jár ez a műfaj. Szerintetek miért?

2013. aug. 28. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Több oka van a relatíve kis létszámú magyar szubkultúráknak.

Előszöer is, itt más a szellemiség, nem nagyon veszik jó néven, ha valaki kilóg a sorból. Sőt, sokan kimondottan gyűlölettel fordulnak afelé. A doom metal pedig még a rock és metálrajongókon belül is csak egy kis szelet.


Meg aztán, 10 millióan sem laknak ebben az országban, több a nyugdíjas, mint a fiatal így ha arányaiban meg is van a létszám, számszerűen ez nagyon kevés lesz. Kis számú közösséget pedig csak underground vagy sehogy nem fognak kiszolgálni. Egyszerűen, hogy megjelenjenek az előadók, kell, hogy üzletileg is sikeresek tudjanak lenni.

2013. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. aug. 28. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!