Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlanátok egy...

Milyen gitárt ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Ahogy a címben látni lehet, kezdő vagyok, most kezdenék el gitározni. Otthon játszanék, esetleg haverokkal néha összeállnánk garázsba szórakozni kicsit. Nos a gitárt olyasmi rockra használnám mint a Linkin Park, Fall Out Boy stb... Szóval nem arra a tipikus heavy metalra, hanem inkább alternatív rockra.(Ha ez számít). Úgy mindennel együtt erősítővel meg ezekkel.. Kb. 100 ezret költenék rá. Nézegettem én is milyet lenne érdemes venni, de nem nagyon bízok magamban, így hozzátok fordulok. (Mivel nincs gitáros ismerősöm) Remélem tudtok segíteni. :)

2013. aug. 31. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Squier Affinity/Cort KX5 + Line 6 Spider 4.
2013. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pfú hát 100k kezdésnek elég jó, jólmegy..:D

Egyébként a kérdésre válaszolva én az Epiphone Les Paul 100-ra gondoltam, a kevésbé kemény rockra szerintem tökéletes, lágyabb a hangzása mint pl. a Cortnak, persze az is tökéletes lehet kezdésnek, inkább azt dönt, hogy melyik forma tetszik jobban.

2013. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Epi 100-ast ne vegyél, elég trágya...
2013. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Cort KX5-tel tolom már lassan egy éve, második gitárnak vettem, nagyon állat. Heavy - Thrash és Metalcore körökben vagyok otthon :D És szerintem ennyiért jobb gitárt a KX5nél nem kapsz. Jó persze lehet hogy éppen neked nem fog tetszeni ezért ha teheted próbálj ki hasonló árkategóriájú gitárt. Erősítőről annyit hogy egy modellezős bőven elég lesz. Line 6 Spider IV 15W, Peavey Vypyr 15, Roland Cube 15XL, ezek jó vételek.
2013. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy cortg110-zel kezdtem meg egy Roland Cube 40xl-lel ez egy modellező 40wattos kombó még ma is ezt használom egy Kramerrel. A Cortok közül szerintem bármelyiket választhatod mert az összes teljesen jó, mellé pedig egy modellezős kombót, ahogy már írták Roland, Line6, Fender Mustang...
2014. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!