Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondja meg mi köze a Depeche...

Colos193 kérdése:

Mondja meg mi köze a Depeche Modenak a szintipop zenéhez napjainkban?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést, gondolom az akar lenni, hogy mi köze a DMnak a szintipohoz napjainkban. Régebben annak indult, mert az alapot a szintetizátor adta. De az idök folyamán rockosabb beütése lett (lásd SOFAD), ma meg szerintem olyan rock-pop-new wawe. Am meg google is yout friend. Ask Google.
2013. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig.. Ok..De m volt az oka, hogy váltottak...
2013. szept. 4. 01:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve ugyanezt a stílust játssza e Ákos a mai napig, mert ő is valami szintirockot emlegetett a 2084 turnéja alatt???
2013. szept. 4. 02:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi volt az oka, hogy váltottak? Egyrészt az idő, mert minden albumot egy kaptafára kiadni nem túl kifizetődő, plusz ahogy idősebbek lettek úgy változott a zenéjük is. Másrészt Dave, aki kijelentette, hogyha nem lesznek rockosabbak, akkor kilép (PTA környékén).


Nem, Ákos sem ugyanabban a stílusban nyomul, ő is rockosabb lett, aztán líraibb, stb. A Mode a Sounds of the Universe albummal visszatért a gyökereihez - legalább is Martin ezt mondta - és szintisebb lemeznek szánták. Mi a csuda, mi a fene nem sokra rá Ákos is úgy érezte, vissza kell térnie a Bonanzás korszakhoz hangzásvilágban. A Delta Machine meg bluesosabb vagy soulsosabb (nekem ez egykutya) lett a srácok elmondása szerint.

2013. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 b_smart ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. A dalokat Martin írja, nagyjából azonos kaptafára. A most Recoilban nyomuló Alan, előtte Vince erőteljesen meghatározta a hangzásvilágot billentyű-orientáltságával. Utána évekig szét voltak esve, Martin ivott, mint a kefekötő, Dave pedig hernyózott, ezalatt a stúdiósok szabtak irányt a lemezek stílusának. Andrew nem sok vizet zavar, csak utas a DM-ben. Most ismét az elektronikáé a főszerep, mivel Martin bevásárolt az Ebayen egy rakás retro szintetizátort a 60-as 70-es évekből (is), amit nyilván ki is akar próbálni. :)
2013. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem bántsd Andy-t, szerintem ha ő nem lenne, akkor már DM se lenne, mert mart meg Dave kivégezték volna egymást xD Nem zenei talentum, de fontos, hogy ott legyen :D
2013. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mikor vásárolt be ezekből a hangszerekből..illetve mikor várható már végre valami tőlük ami szintén a nyolcvanas véket idézi, mert ez az új rockzene valahogy nem az én műfajom....????? :-(
2013. szept. 10. 08:05
 8/8 anonim ***** válasza:
A Delta Machine készítése alatt. Napi szinten érkeztek a stúdióba csomagok :) Egyébként nem valószínű, hogy valaha is újra 100%-ban szintis zenét játszanának, mert ódzkodnak tőle, nem akarnak, talán mondták is valamelyik interjúban.
2013. szept. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!