Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Így reálisan megközelítve...

Prométeum kérdése:

Így reálisan megközelítve ezek közül a marketing és kereskedelmi szempontoknak megfelelő előadok közül kik lesznek maradandók? Vagy egyáltalán lesznek a mai előadok közül maradandók 10-20 év múlva?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én feltettem nem rég egy hasonló kérdést, illetve 2-t is, de csak egyet linkelek. Mindkettőnél kicsit idegesítő módon csomó olyan példát hoztak fel a válaszolók, akik nem is maiak. Mármint lehet, hogy még aktívak, de nem afiatal korosztály.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4711392-ki-a..



Amúgy attól függ. Ha a marketing szempontoknak megfelelő előadókat kérdezed, nos nem tudom. De én Pinkről, Mikáról, a Lady Gagáról, esetleg a Nickelbackről, a Green Dayről (ha azt mainak vesszük, bár nem teljesen azok), el tudom képzelni. És még szeretnék rock zenekarokat mondani, de sajnos nem megy... De nem arról van szó, hogy kit szeretek, mert pl. Lady Gagát nem szeretem, de szerintem a megnyilvánulásai miatt fenn fog maradni.

2013. szept. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!