Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyhogy vannak zenekarok is...

Hogyhogy vannak zenekarok is az idei x-factorban?

Figyelt kérdés

Eddig is voltak csapatok, de inkább összeállt, összerakott énekesek. Most nem láttam a válogatót, csak néhány videót néztem vissza, de meglepődve láttam, hogy voltak ott olyanok is akik élő zenét nyomtak.

Nem rossz újítás, de sajnos sok esélyt nem adok nekik.

Pedig üdítő, hogy elhangzottak olyan dalok, mint az Anarchy in UK és a Rebbell yell.

Nektek mi a véleményetek erről?



2013. szept. 9. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Elkezdődött az X faktor??? Fenébe, nem láttam! Nem tudja valaki, hogy esetleg fogják e ismételni RTL2-n vagy valahol? Boccs az offért kérdező. Amúgy zenekaroknak szerintem semmi esélyük,amúgy sok volt?
2013. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

Itt visszanézheted.

Én is csak néhányat néztem meg, de úgy tűnt volt egy pár

2013. szept. 9. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Tavaly is voltak élőzenések, de vagy kiszórták őket, vagy csak az énekes ment tovább.


Igazából nem is értem, hogy miért engedik a csapatokat, ha utána úgyis csak az énekes jut tovább.

2013. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én erre nem emlékszem de akkor lehet nem figyeltem eléggé, annyira nem követem, csak most tűnt fel, hogy milyen zenéket játszottak az élőzenések.

De ha tényleg csak az énekes mehet tovább az úgy szemétség tényleg

2013. szept. 9. 12:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elején említették, hogy az ideiben indulhatnak zenekarok is, a csapatok kategóriában, és tudtommal az egész bandát nézik illetve engedik tovább vagy nem, és nem szakítják ki az énekest.
2013. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint mégis csak újítás.

Mondjuk több értelme van, mint az összerakott kornykáló szépfiúknak.

2013. szept. 9. 19:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Szimplán rájöttek, hogy ezzel a konkurencia malmára hajtják a vizet. A csillag születik-ben, meg a megasztár-ban nevezhetnek zenekarok, de eddig az x faktorba csak énekes mehetett.Valószínűleg idén kevés egyéni próbálkozó volt (hiába a lobbi, azért már tényleg elcsépelt egy műsor) ezért gondolhatták a nagy fejesek, hogy szélesítik a célközönséget.

Amit itt mondtak, hogy kiszórták a zenészeket, és az énekest vitték tovább valóban megtörtént. Annyi volt, hogy egy 15 éves lányt kísért két srác egy gitáron, meg egy cajonon, miközben Ők is énekeltek. A srácok erőtlenek voltak, a gitáros pedig mondta, hogy csak fél éve gitározik, bár ha nem mondta volna én anélkül is biztos lettem volna benne, hogy kezdő. A lány szép volt, és tényleg volt hangja, szóval a Gesztit idézve:"ki kellett emelni a gyémántot a kavicsok közül".

Tény, hogy csapatban mentek oda, és a srácok felé nézve nem volt korrekt húzás, de ha hárman mennek be, akkor csak visszahúzzák a csajt, ahelyett, hogy segítették volna.

Logikus lépés volt, hogy elengedték, hiszen minél tovább megy, annál népszerűbb lesz, és ha kiesik, akkor kap meghívásokat ide oda, és oda már gondolom hárman mentek volna. Igazából a srácok nem tiltakoztak annyira, érezték, hogy ez így a legjobb.

Visszatérve a zenekarokhoz, szerintem jó dolog, hogy nem karaoke palántákat nevelnek a műsorban. Az idei eresztés nagyon gyér szerintem. Nálam egy előadó sem tudott olyat mutatni, hogy azt mondjam ez igen, ez tud valamit. A zsűrit eddig se kellet félteni, de az idei bagázs még azon is túltesz bunkóságban. Az Alföldi, meg a Szikora versenyeznek, hogy melyikük a nagyobb ripacs, a Gabika pedig elfeledkezett arról, hogy nem is olyan rég még ő szívott az asztal túloldalán. Azon kívül csak ordibál, meg feláll a helyéről is csápol mint egy idióta gruppi a koncerten. Ez a "szakértő" zsűri olyan előadókon áradozik jobbra balra, akiket nem juttattam volna be.

Ezek ellen a bandáknak lenne esélye, ha a nézők szavazatai döntenének, de nem azok döntenek, tehát vesztett csatát vívnak. Utólag találtam rá a Season 7 zenekarra, mint egyedüli igényes produkció. Ha ők kiesnek, akkor kicsit sajnálom majd őket, de amúgy teljesen érdektelen számomra a műsor.

Bár ebből a rövid válaszból biztos nem hiszed, csak fél szemmel nézem :D

2013. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja, így már emlékszem erre az esetre, mikor a lányt kivették.

Szerintem a bandák színesíthetik elvileg a műsort, de sokáig nem fognak jutni.

Azért írtam feltételes módban, mert úgy tűnik, hogy idén sem a zenéé lesz a főszerep, hanem az énekesek köré alakított történeteké, a botrányoké, sajnáltatásé, fenékrázásé.

2013. szept. 10. 07:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Isten hozott a média zord, és kegyetlen világában :D
2013. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ringattam magam illúziókban eddig sem. :D
2013. szept. 10. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!