Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Küldenétek olyan weboldalt...

Küldenétek olyan weboldalt ahol egyénileg összerakott új gitárokat árulnak olcsón? Pl. zerdo de most már azt nem kell!

Figyelt kérdés
Láttam a zerdo oldalát és tetszettek a jó EMG pickup-al felszerelt menő de olcsó gitárok! Köszi!

2013. szept. 11. 14:52
 1/7 A kérdező kommentje:
ui. elektromos gitárt szeretnék!
2013. szept. 11. 14:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivan?

A Zerdo láthatólag a lehető legolcsóbb kínai másolatokat árulja (az Uniwell elvileg koreai, de ha jól tudom, a gitárok "made in China" ettől még), nincs ott semmiféle egyedileg összerakott.

Az EMG meg csak egy passzív EMG Select, ami nem EMG gyártás, csak "designed by EMG" és Koreában készül. Ez persze még valószínűleg mindig jobb, mint egy noname akármi.

Egy igazi EMG szett többe kerül, mint egy ilyen gitár.


Ha egyénileg "összerakott" gitárt akarsz, arra ennek a 8-10-szeresét érdemes gyűjteni.

2013. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké köszi! akkor ne vegyek EMG HZ-vel felszerelt Uiwell Fleeper nevű gitárt?
2013. szept. 11. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy ne vegyél. Az EMG HZ nem rossz passzív pickup.

Nem tudom, pontosan melyik gitárról beszélsz, mert nem találom a honlapjukon. Még azt se mondom, hogy tutira vacak a hangszer, de az biztos, hogy a legolcsóbb faanyagból készül és jobb, ha tisztában vagy vele, hogy a legolcsóbb hangszereknél sokkal nagyobb az esély,hogy belefutsz valami hibába, megbízhatatlanságba, kényelmetlenségbe.

De lehet, hogy kifogsz egy jót.

2013. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Egyedileg összerakott Uniwell, beszarok a röhögéstõl... Ezen az oldalon tényleg csak szefósok kérdesnek...?
2013. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
[link] ez lenne használtan! már nem gyártják azért nem találtad! újra lett rakva a jack aljzat! meg a vezetékek is cserélve lettek! Meg ugye az EMG... szted?
2013. szept. 11. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, próbáld meg kicsit lealkudni. Ebben az árkategóriában egy rakat ismertebb márkát is találsz, lehet, hogy ez a jó hangszer az árához mérten, nem tudom. De eladnod nehezebb lesz majd.
2013. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!