Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnám egy lemezkiadóva...

Hogyan tudnám egy lemezkiadóval felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy készítettem jópár számot, ami eddig csak instrumentális, de már több, mint 10 éneklős számot is írtam.

A műfaj talán rock és metál elemekre épülő és ezeket elektronikával ötvöző, kicsit industrialos zene.

Az instrumentálisokat, amik már készen vannak, azokat zeneszerkesztő program segítségével készítettem és gitáron játszottam fel, mp3 ban kész vannak. Ezeket egy lemezkiadóhoz szeretném elküldeni, akik segítenének a terjesztésében, valamint főleg azért kéne, mert ők be tudnának juttatni egy stúdióba, ahol ezeket fel tudnám venni jobb minőségben. (igazából szerintem amiket készítettem, azok elég jók a körülményekhez képest)


2 számom:

www.myspace.com/oleumzenekar


2009. nov. 3. 17:52
 1/1 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy hogyan működik. Én is hobbyként foglalkozok zeneszerzéssel, más műfajban ugyan, de én is tartom olyan értékesnek néhány zenémet, hogy esetleg ilyenen gondolkodjak. Ha gondolod nézz be hozzám: [link]
2010. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!