Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Francia borok nevei?

Szeretnék venni jó minőségű Francia száraz bort,
de nem vagyok a borok szakértője. A Francia márkás borok neveit pedig egyáltalán nem tudom.
Segítesz?
A válaszokat előre is köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: francia, bor, név

2013-09-11 15:44  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Zene?

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2013-09-11 15:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem zene. Francia bor nevek.
Jó minőségű száraz bor.
Most hogy reklámozza a Lidl..kapóra jött mert a héten lesz az egyik családtag szülinapja. Ezzel, ilyen francia borral szeretné meglepni.
Én nem értek a borokhoz, se a magyar márkás borok, de a külföldi nevekkel rendelkezőket borok neveit, azokat végkép nem ismerem.

# 2/12Időpont 2013-09-11 15:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Amúgy hallottam a Lidl-Francia bor reklám zenéjét.
Nagyon jót választottak. Kellemes ének, szép fiatal hölgy, gyönyörű bortermelő tájak, egyszóval, nagyon jó reklám.

# 3/12Időpont 2013-09-11 15:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

párdon. nem bortermelő...szőlő termelő földek, tájak.

# 4/12Időpont 2013-09-11 15:57 Privát üzenet
Zene:):)
[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2013-09-11 16:35 Privát üzenet
*French wine:)

# 6/12Időpont 2013-09-11 16:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyszerű fotók. De ezek közül melyik a száraz bor. Vin sec.bor száraz. vagy fordítva. sec vin. száraz bor.

# 7/12Időpont 2013-09-11 17:15 Privát üzenet
Ez kamukérdés?xD Miért a fotókat nézed?:D:D:D Egyébként már tényleg a kategória is gyanús:):):) Jót mosolygok, köszönöm:)

# 8/12Időpont 2013-09-11 17:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem. Nem kamu kérdés. Írtam, nem ismerem a borokat, se a hazait, se a külföldit.
Reklámozzák, hogy holnaptól a Lidl-ben francia borokat lehet vásárolni olcsón.
Gondoltam veszek mivel szülinap lesz , ez egy jó alkalom megismerni a francia borok ízét.
Annyit tudok, hogy a száraz bort szereti, csak éppen azt se tudom, hogy vörös vagy fehér legyen a bor, és mint írtam A bor neve kellene franciául.
Pezsgőt láttam a fényképeken, de bor kell. Azt is láttam. 2010-es és száraz bor. Na mindegy.
Holnaptól lesz a bor vásár, majd elnézek a Lidl-be.
Nem is tudtam , hogy ez francia üzletlánc.

# 9/12Időpont 2013-09-11 17:31 Privát üzenet
Én ha a Lidlben járok meg szoktam nézni a borkínálatukat. Nagyon szegényesnek és gyengének tartom. Én a helyedben biztosan nem onnan vennék ajándékba bort.
Egyébként nem kell ragaszkodni a francia borhoz sem. Attól, hogy annak legnagyobb a híre, még nem biztos, hogy az a legjobb. A magyar borászok is tudnak ugyanolyan jókat készíteni. (Csak elég drágán.)
Én - ha ragaszkodnék a francia szőlőfajtákhoz - leginkább Pinot Noirt vennék. Régen burgundi vörösnek is hívták. És ha fontos az olcsóság, akkor javaslom Szeremleytől ezt a fajtát. Általában elfogadható áron adják.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2013-09-12 10:47 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lidl-Francai márkás bór Száraz?
Valaki esetleg tudja a mostani lidl bor reklámnak a zenéjét? Franciául énekelnek benne s nagyon szép és sehol sem találom a zenét
Melyik ez az ismer francia zene?
Van Zaz, Zasz, vagy valamilyen hasonló hangzású francia együttes?
Mi ennek a számnak a címe, ami a videó alatt megy? Www. Life.hu/hogyanlegyekjono/20110217-hogyan-legyek-jo-no-szep-korom-nelku l-nem-megy. Html Ehhez hasonló stílusú FRANCIA..
Van két francia borom. Mennyit érhetnek?! Az egyik egy Chateau Castera Médoc 1986 os évjáratu, a másik Chateau La Fontaine médoc 1987 es évjáratu. A borok megfelelö körülmények..

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu