Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Justin Bieber fanok! Ti mit...

Justin Bieber fanok! Ti mit gondoltok arról, hogy Bieber playbackel?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nem kötekedés, hanem tényleg érdekel, hogy titeket ez nem zavar? Mert engem marhára zavarna, ha a kedvenc előadóim playbackelnének.

Utálók ne írjanak, nem tudtok olyat mondani, amit ne tudnék (én se szeretem), és nem ez érdekel.

Kulturáltan légyszi!


2013. szept. 12. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Videó, hogy összehasonlítsam a stúdiós változattal?
2013. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs videó, mert én ezeket olvastam cikkekben, hogy playbackel. De volt a Youtube-on az a videó valahol, amikor rosszul lett a színpadon, meg egy olyan, ahol egy kis csaj letámadta a színpadon, és mindkettőnél szólt tovább az ének.
2013. szept. 12. 17:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint a két fent említett videó létezik, csak a linket nem tudom megadni.
2013. szept. 12. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen van, mikor playbackel, de nem mindig az összes koncerten, csak néha vagyis ha táncos ugrálós részek/számok vannak.

http://www.youtube.com/watch?v=cuh0b8yLLmQ

Itt pl nem playbackel, de ha nem szereted valószínűleg nem fogd végighallgatni: DDD

2013. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
belehallgattam. Hallottam már őt énekelni, és nem rossz amúgy, de engem az érdekel, hogy mi erről a véleményetek.
2013. okt. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!