Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok még hasonló zenéket?...

Tudtok még hasonló zenéket? Ez egy "Chillstep" videó. Nagyon tetszik a lány éneke az elején. Elképesztően megnyugtató.

Figyelt kérdés
Szeretnék még ehhez hasonló zenéket hallgatni. Nem muszáj ebben a stílusban (de nem árt), hanem valami olyasmit, ami ilyen érzést kelt.

2013. szept. 12. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

nem linkelted be :DD

a chillstepet én is nagyon szeretem! :)

van a kicsit erősebb, a liquid dubstep. kicsit mélyebb az ambient dubstep. és a future garage-nek is van chillstephez hasonló(sőt általában abba is rakják, hiszen a chillstep egy gyűjtőfogalom, nem zenestílus) alfaja, csak sajnos nincs igazán megnevezve, még a dubstepben sem! :/

másfelé pedig a liquid dnb, progressive house/trance

ezeket szeretem :)

liquicity csatornát ajánlom, vagy még esetleg mr.suicidesheep -et :)

chillstephez meg qdr quality, morchillstep meg nemtom még mi... ni:12 youtube csatorna mind

2013. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A francba. Tényleg. Elnézést.:)

http://www.youtube.com/watch?v=rv1o6Em9P7I

2013. szept. 14. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!