Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, metál rajongók!...

Rockerek, metál rajongók! Milyen NEM rock előadókat vagy zenéket szerettek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 16:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A kispál az rock, a punk meg főleg.


Én egyébként nem vagyok rock\metal rajongó, de nagyrészt ebbe a műfajba tartozó zenét kedvelek. Ezen kívül gyakorta megfordul egy-két hip-hop, country-t esetleg még folk. Az egyéb műfajba tartozók közül, Bob Marley-t, Michael Jackson-t, IZ-t, Johnny Cash-t, 2pac-ot, az A.K.P.H-t, Seal-t, Tracy Chapman-t, Willie Nelson-t, Rednex-et, John Denver-t és esetleg még Deniz-t, FankaDeli-t (de inkább Fankát) tudnám kiemelni.

2013. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!
2013. szept. 16. 20:50
 13/16 Clairvoyant ***** válasza:
100%

Létezik olyan, hogy igényes rap, hiphop, és elektronikus zene :) Egy jó társadalomkritikus szöveggel megáldott rap előadóval egy nagyon lázadó rocker is tud azonosulni, csak sajnos magyar nyelven kevés az ilyen. Elektronikus zenéből pl. a liquid dnb-k nagyon jók. Alternatívabb zenéből jelenleg Bon Iver az egy és megdönthetetlen nálam, szoros egységben a Rise Againsttel.


Amúgy meg black'n'death forever. :)

2013. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, hogy létezik. Én alapvetően rock zenét hallgatok, minden korszakból, de szerintem vannak igényes pop zenék például. De a dalszöveg nálam is elég sokat nyom a latba, és ez sokszor gyenge. Bár néha már a rock dalokban is.
2013. szept. 17. 18:22
 15/16 anonim válasza:
100%
lehet hogy fura, de én komolyzenét hallgatok:D pl Vivaldi, Bach:D amúgy leginkább death metalt meg punk zeneket hallgatook
2014. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fura. Nem hiszem, hogy a 2 kizárja egymást. Engem például szaxofonhanggal lehet rávenni, hogy bármi tetsszen, nem tudom, mért. :)
2014. jún. 4. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!