Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen gitárt vennétek,...

Ti milyen gitárt vennétek, Ibanezt vagy Yamahat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
yamaha
2013. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem hogy miért?


Szeretnék venni vagy egy Yamaha vagy egy Ibanez basszusgitárt és nem tudok dönteni. Nem akarom elkapkodni.

2013. szept. 16. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
régebben nagy ibanez fan voltam de miután egyre több járt a kezembe annál jobban kezdtem kicsit megutálni noha basszus gitárok közül eddig csak jókat próbáltam hogy ne csak szidjam... :D de a yamaha jobb ár/érték arányt képvisel és az olcsóbb hangszereik is elég tűrhetőek ami az ibanezekről nem igazán mondható el... mindent összevetve ez egy szubjektív vélemény és előrebocsájtom hogy én elsősorban gitáros vagyok nem basszeros szal biztos van aki többet tud a témáról... próbáld ki mindkettőt és a te igényeid szerint dönts.. :D
2013. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még azt esetleg nem tudnád leírni, hogy mi az, a ,,Gio Ibanez Soundgear"?
2013. szept. 16. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!