Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok Miley Cyrus...

Mit szóltok Miley Cyrus legújabb - Wrecking Ball című számához és klippjéhez?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 14:51
1 2 3
 21/28 TRéka1999 ***** válasza:
0%
kuldjel,nekem akkor se lesz senki szebb mileynel ezt elhiheted:dd
2013. szept. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
18%
Magának a számnak van értéke, van értelme-ha vette bárki is a fáradtságot, hogy a szövegét értelmezte-de tény a videóklippben nem kellett volna pucérkodnia. Ugyanakkor felnőtt nő, tizenéves kora óta kamerák előtt él, ő most lázad és még pénzt is kap a botrányokért szóval...Ha nem tetszik töltsd le a chrome-odra a no cyrus-t és ennyi. Engem például nem zavar, hogy miley ilyen lett.
2013. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem egy nagyon művészi klip, meg merem kockáztatni, hogy Miley legjobb klipje. A dalszöveget sajnos nem értem, mert kezdő angolos vagyok, de a dal is szép, meg a képi világ is. Azoknak ment el az esze, akik ezt nem látják.
2013. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Utolsó előttitől elnézést kérek, véletlenül lepontoztalak (a félig-meddig hasznosra akartam eredetileg kattintani.) Ha gondolod, cserébe te is lepontozhatsz engem.
2013. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
(Az utolsó előtti a 9.28-as, a félreértések elkerülése végett)
2013. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
3%

Ez a klipp eszméletlenül művészi és kifejező!


Amúgy én utálom ezt a nőt, mégis 3. napja hallgatom ezt a számot folyamatosan.. Annyira szívhez szóló azzal a klippel...

2013. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A számot kifejezetten szeretem, főleg ha nem ő énekli (nem kell félreérteni, nagyon szeretek feldolgozásokat hallgatni), de a klipp nekem nem tetszik.
2013. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furiii hogy valaki csinált ilyen Sinead O'Connor vs. Miley Cyrus összeállítást.Mivel a Nothing Compares egy szép szám és Miley száma elrondítja.(amúgy végig se néztem a klippet,egész egyszerűen nem tetszett,nagyon nem)
2013. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!