Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A tankcsapda sátánista?

A tankcsapda sátánista?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Isten óvjon meg tőled...

Ennél nagyobb böszmeséget nehezen bírtál volna kérdezni.

Bocs.

2013. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak mer sokhelyen írták éshát a zenéiknek enyhe sátánista beütése van
2013. szept. 14. 22:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért lennének sátánisták?

Mert metált játszanak?

A Metálnak mi köze a sátánizmushoz?

2013. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem abból gondolják, hogy van ilyen "visszaszámlálós" számuk, és ott 3X mondják a hatot asszem.
2013. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Miért sátánista 3* hatost mondani??

én ehez nem értek de sztem nem sátánista

2013. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előző, miért tőlem kérdezed?:D Am, Lukács mondta, h nem az meg nem is üzengetnének ilyen módon(hát nem tom, az is vmi lealacsonyodás lenne v nemtom-még ha azok lennének is) So azt mondta, h nem azok ,remélem is, hogy nem, mert nagyon jól szól a TCS <3 Nemtom ezt am hol olvastam amúgy:) Vmi interjú volt.
2013. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tóth Szabolcs (RoMe ***** válasza:
100%
Én meg zombi vagyok és vonaglok b*zdmeg :D
2013. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
A 666-os számot a "Fenevad" vagy az "Antikrisztus" jelének/számának tartják. De attól mert az egyik zene szövegben szerepel még nem sátánista a banda.
2013. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 karcsi2001 válasza:
Figyeljetek! Én imádom a csapdát és nem is kételkedem benne...de nem nyugszom ameddig ezt meg nem beszeltem valakivel...nezzetek meg alaposan a 25éves jubileumi logót...egy sátánista csillag van benne...:(....a rockmafia debrecen albumján :rockmafia (itt egy kereszt egy korrel a kozepén) debrecen...szóval rákerestem ilyen úgymond sátánista jelekre es az a kor amiben egy plusz jel van pontosan ott volt köztük...én ennek nagyon nem örülök..és evvel ellentétben a jubileumi tetején egy kereszt található, a rockmafián úgy szintén....ezzel azt szeretnék mondani h semmiben nem hisznek?...érdekelne mit szóltok ehez...de én ezentúl is hallgatni és szeretni fogom :)
2016. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám a tankcsapdát sátánistának egyáltalán.

Te istenhívő leszel, mert kereszt van a nyakadban? Sokaknak ez csak egy divat.

A szövegeik amúgy nem hiszem hogy sátánistának nevezhető. Vannak benne utalások, de ez inkább a harmóniában való kiábrándultságnak tudható be, nem pedig annak, hogy beelzebub a példaképe Lukácséknak.

2016. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!