Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe annak a dalnak, ami...

Mi a címe annak a dalnak, ami kb. így elénekel valamit, aztán hozzátesz valami olyasmit, hogy "If we get along" és a refrén meg "oh oh oh ehhh ehh I see you in hell! " vagy valami ilyesmi? A Class FM-en adják, de inkább régebben ment.

Figyelt kérdés

Ilyen lassú rock zene, angolul van kb. fél éve gyakran ment a Class FM-en, mostanában ritkábban.


Nem tudom a dal szövegét de ilyesmire gondolok, hogy:


"If it's raining on the street,

when we get along.

When no one else is here,

when we get along.

When I'm standing on the road,

when we get along.

And you are fixing up the car,

when we get along.


Ohh ohhh ohhh, ehh ehh,

I meet you in Hell!

Ohh ohhh ohhh, ehh ehh,

I meet you in Hell!"


Nem ez a dalszöveg, de valami ilyesmi hangzású, azért írtam le ezt, hogy hátha beugrik tőle.



2013. szept. 16. 21:49
 1/4 anonim válasza:
2013. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem ez. A szám, amit keresek ilyen lazább, lassabb rock szám, mint a Red Hot Chilli Peppers, Taylor Swift, meg a Green Day egyes számai.
2013. szept. 17. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én két helles dalt tudok.

Chris Rea -Road To Hell

AC DC - Highway To Hell

2013. szept. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem éneklik benne azt, hogy Hell, legalábbis nem biztos. Mondom, hogy nem tudom a szövegét, hogy valóban mit énekelnek, csak kitaláltam egy angol szöveget, ami úgy hangzik, hogy hátha attól eszetekbe jut.
2013. szept. 20. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!